Duygusal çöküş ile nasıl başa çıkılır?

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
474
11
296
Kuvâ-yi Milliye
Bu durumda biraz daha kötü hayat yaşayan insanların penceresinden bakmak gerekir.

Tabiki böyle bi süreçte duygularımızı kontrol edemeyiz, insanız.

Tevekkül etmeni öneririm, İnsana anlatamadığını secdede anlat.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Bundan birkaç yıl önce bir kazak sevgilim vardı bursada bununla tanıştım herşey güzeldi o beni arardı ben onu arardım bir taneküçük 2-3 yaşlarında kardeşi vardı ismi nur idi üçümüz parka gider eğlenirdik sinemaya giderdik neyse sonra bunların ailevi sorunları nedeniyle dağıstana gitme kararı aldılar aradan 3-4 gün geçtikten sonra beni engellemişti heryerden bir anlam veremedim sonrasında kız kardeşine ulaştım kızın anlattıkları o kadar içimi yaktı ki 1 yıl sürekli bitkin hissettim.

meğerse bu kızın kardeşim dediği nur onun kızıymış daha önce evlenmiş ve çocuk yapmış ailevi sorunlar dediği ise eski kocasının tehditleriymiş ve bana açıklamaya korkmuş eğer açıklasaydı herhalde işler çok değişik noktalara gidecekti.

şimdi iyi ki kurtuldum diye dua ediyorum özetle kardeşim herşeyde bir hayır vardır eğer ben inat edip onu sevseydim ya katildim yada çaresiz.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,884
13
926
Zaman her şeye çaredir. Bu zaman çok çabuk geçsin istiyorsan, yeni bir ilişkiye girmelisin. Gelen, gideni unutturacaktır.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,884
13
926
Teşekkür ederim hocam ama kalbim başkası için atıyorken nasıl yeni bir ilişki kurabilirim ki? Bu ilişkiye başladığım kızı kullanmak olur...
ilişkiniz bitmiş. Neden kızı kullanmak olsun ki? Buna anlam veremedim.

Bittiğini kabullen ve hayatına devam et. Yeni heyecanlar geçmişi unutturacaktır.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Bundan birkaç yıl önce bir kazak sevgilim vardı bursada bununla tanıştım herşey güzeldi o beni arardı ben onu arardım bir taneküçük 2-3 yaşlarında kardeşi vardı ismi nur idi üçümüz parka gider eğlenirdik sinemaya giderdik neyse sonra bunların ailevi sorunları nedeniyle dağıstana gitme kararı aldılar aradan 3-4 gün geçtikten sonra beni engellemişti heryerden bir anlam veremedim sonrasında kız kardeşine ulaştım kızın anlattıkları o kadar içimi yaktı ki 1 yıl sürekli bitkin hissettim.

meğerse bu kızın kardeşim dediği nur onun kızıymış daha önce evlenmiş ve çocuk yapmış ailevi sorunlar dediği ise eski kocasının tehditleriymiş ve bana açıklamaya korkmuş eğer açıklasaydı herhalde işler çok değişik noktalara gidecekti.

şimdi iyi ki kurtuldum diye dua ediyorum özetle kardeşim herşeyde bir hayır vardır eğer ben inat edip onu sevseydim ya katildim yada çaresiz.
Senin durumun benimkinden daha kötüymüş. Adına üzüldüm açıkçası... Doğru kararı vermişsin ama benim sevdiğim beni ikilemde bırakıyor. Barışacak mısın diyorum zaman gösterecek diyor hep içimde bir umut bırakıyor. Sosyal mühendislik konusunda benden iyi. 😔

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Senin durumun benimkinden daha kötüymüş. Adına üzüldüm açıkçası... Doğru kararı vermişsin ama benim sevdiğim beni ikilemde bırakıyor. Barışacak mısın diyorum zaman gösterecek diyor hep içimde bir umut bırakıyor. Sosyal mühendislik konusunda benden iyi. 😔
HAYIIRLI İSE OLSUN HAYIRLI OLMAYACAKSA SENDEN UZAK OLSUN KARDEŞİM SEN ELİNDEN GELENİ YAP MÜCADELE ET ALLAH'A DUA ET GERİSİ KADERDİR.

• Beğen
Tepkiler: CH

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.