E okul notlarını deiştirme yöntemleri kalıcı geçici olarak.!

mervancan

Üye
17 Eyl 2012
113
0
BATMAN
Arkadaşlar THT'de bikaç konu açıldı E Okul notları deiştirimi ile ilgili Size bunun tam BİLGİSİNİ VERECEM BENDE ÖNCELİKLE;

1- SADECE GÖSTERMELİK: Örneğin; velin bi notlarına bakayım derse sizde sadece ona o anlık göstermek için hepsinini istediğniz şekile sokabilirsiniz TABİ ÇOK KOLAY BİR YÖNTEM BUNU HERKES YAPABİLİR AMA GENEDE ANLATMAK İSTEDİM E Okul veli bilgilendirmeye girdiğinizde not bilgisine gelin ve F12'YE basın altta bi sayfa çıkacak karışmayın ona Örneğin; matematik dersini 100 yapacaksınız matematik dersiniz üzerine getirin fareyi sağ tıklayıp öğeyi denetle diyorsunuz alt sayfada mavi bi kutucukta bişi belirtecek oraya gelip sağ tıklayıp EDİT AS HOTMAİL DEYİN orda dersiniz 52 ise o sayıyı silip yerine istediğiniz bir sayı yazın ve tamamdır diğer dersler'de bu şekilde yapabilirsiniz ama yenileyince eski haline dönüyor Tabi.!

2-KEYLOGER; Arkadşlar bu yöntemde kolay bir yöntemdir ve bunu kalıcı olarak bırakabilirsiniz okulda laptopta veya pc de not deiştiren öğretmenleriniz varsa onların pc sine keyloger atarak şifrelerini ınbox'sunuza alabilirsiiz tabi onların bilgisayarının üzerine geçmek biraz zor olacaktır eğer ben yaparım diyorsanız hocanın not değiştirdiği laptop elinize aldığınızda toplam 1 dk da keylogeri atabilirsiniz KEYLOGER benim yapımımdır şuan hiçbir yerde paylaşmamışım istiyen varsa bi tşk karşılığında veririm tabi kurulumu 1 dk sürer sürmez ortalama kurduğunuzda ve mailinizi vurduğunuzda o hoca not deişimi yaparken şifrelerini alırsınız

3-KEYLOGER PC'DEN TÜM PCLERE AKTARMA ; Arkadşlar bunu yapbilmek için okulun sistemine bağlanmlısınız unu yapabilmek içinde şifre yi bilmeniz gerkir şifreyi almak istiyorsanız müdürün odasına kaçamak yapabilirsiniz tabi o cesaret varsa :D şifreyi aldığınızda elinizde sizin veya arkadaşınızın bir laptopu olsun okula getirin ve laptoptan sisteme bağlnın yani ağına bağlanınn ağdan okula bağlı olan tüm ağlara yani pc lere keyloger virüsünü atarak o pclerin hepsini ele geçirebilirsniz ve muhtemelen hocalar kendi bilgisayar ile oklda not deişimi yaparken okuln ağına bağlanacaktır ve şifrsi elinizde olacak okulun ağından diğer tüm ağlara yani pc lere keyloger nasıl gönderecem diyen varsada iraz uzun YARINKİ KONUMDA ONU ANLATIRIM TAKİP EDİN :D

BUNLARI Bİ ÇOK KİŞİ BİLİYOR OLABİLİR AMA GENDE PAYLAŞMAK İSTEDİM EĞER İŞİNE YARADIYSA TŞK BUONUNA BASMAN YETERLİ OLACAKTIR VE TŞK EDENLEREDE YAPTIĞIM KYLOGERİ ATACAM VİRÜS ŞEKLİNDE KULLANAN Bİ TÜR YAZLIMLAR İÇERİYOR.!

-------------------------

~BY H4CK3R~

Son düzenleme:

ugr26krt

Uzman üye
13 Tem 2012
1,076
0
Arkadaşlar THT'de bikaç konu açıldı E Okul notları deiştirimi ile ilgili Size bunun tam BİLGİSİNİ VERECEM BENDE ÖNCELİKLE;

1- SADECE GÖSTERMELİK: Örneğin; velin bi notlarına bakayım derse sizde sadece ona o anlık göstermek için hepsinini istediğniz şekile sokabilirsiniz TABİ ÇOK KOLAY BİR YÖNTEM BUNU HERKES YAPABİLİR AMA GENEDE ANLATMAK İSTEDİM ekol veli bilgilendirmeye girdiğinizde not bilgisine gelin ve F12'YE basın altta bi sayfa çıkacak karışmayın ona Örneğin; matematik dersini 100 yapacaksınız matematik dersiniz üzerine getirin fareyi sağ tıklayıp öğeyi denetle diyorsunuz alt sayfada mavi bi kutucukta bişi belirtecek oraya gelip sağ tıklaıp EDİT AS HOTMAİL DEYİN orda dersiniz 52 ise o sayıyı silip yerine istediğnz bi sayı yazın ve tamamdır diğer dersleride bu şekilde yapabilirsiniz ama yenileyince eski haline dönüyor Tabi.!

2-KEYLKOGER; Arkadşlar bu yöntemde kolay bir yöntemdir ve bunu kalıcı olarak bırakabilirsiniz okulda laptopta veya pc de not deiştiren öğretmenleriniz varsa onların pc sine keyloger atarak şifrelerini ınbox'sunuza alabilirsiiz tabi onların bilgisayarının üzerine geçmek biraz zor olacaktır eğer ben yaparım diyorsanız hocann notdeiştirdiği laptop elinize alğınızda toplam 1 dk da keylogeri atabilirsiniz KEYOGER benim yapımımdır şuan hiçbi yerde paylaşmamışım istiyen varsa bi tşk karşılığında veririm tabi kurulumu 1 dk sürer sürmez ortalama kurduğunuzda ve mailinizi vurduğunuzda o hoca not deişimi yaparken şifrelerini alırsınız

3-KEYLOGER PC'DEN TÜM PCLERE AKTARMA ; Arkadşlar bunu yapbilmek için okulun sistemine bağlanmlısınız unu yapabilmek içinde şifre yi bilmeniz gerkir şifreyi almak istiyorsanız müdürün odasına kaçamak yapabilirsiniz tabi o cesaret varsa :D şifreyi aldığınızda elinizde sizin veya arkadaşınızın bir laptopu olsun okula getirin ve laptoptan sisteme bağlnın yani ağına bağlanınn ağdan okula bağlı olan tüm ağlara yani pc lere keyloger virüsünü atarak o pclerin hepsini ele geçirebilirsniz ve muhtemelen hocalar kendi bilgisayar ile oklda not deişimi yaparken okuln ağına bağlanacaktır ve şifrsi elinizde olacak okulun ağından diğer tüm ağlara yani pc lere keyloger nasıl gönderecem diyen varsada iraz uzun YARINKİ KONUMDA ONU ANLATIRIM TAKİP EDİN :D

BUNLARI Bİ ÇOK KİŞİ BİLİYOR OLABİLİR AMA GENDE PAYLAŞMAK İSTEDİM EĞER İŞİNE YARADIYSA TŞK BUONUNA BASMAN YETERLİ OLACAKTIR VE TŞK EDENLEREDE YAPTIĞIM KYLOGERİ ATACAM VİRÜS ŞEKLİNDE KULLANAN Bİ TÜR YAZLIMLAR İÇERİYOR.!

~BY H4C3R~

Kardeş sağol anlatmışın ama bunları yapmak biraz nasıl desem sıkar :D bu arada konunu uygun yere aç kardeş bidakine ama yararlı konu :D

mervancan

Üye
17 Eyl 2012
113
0
BATMAN
Kardeş sağol anlatmışın ama bunları yapmak biraz nasıl desem sıkar :D bu arada konunu uygun yere aç kardeş bidakine ama yararlı konu :D

Eywalah Kardeş ben bunu yaptım 4-5 e yakın ders notumu değiştirdim :D kimya-fizik hocası fark ettliler yanlş girmişim healde deyip tkmadılar diğer ikisi hala çakmamış sistem bu hafta kapanıyor ondan konuyu açtımda-THT'DE YENİYİM BEN KONULARIMI HEP BÖLE AÇARIM NASIL AÇMAMI ÖNERİRSİN-

ugr26krt

Uzman üye
13 Tem 2012
1,076
0
Eywalah Kardeş ben bunu yaptım 4-5 e yakın ders notumu değiştirdim :D kimya-fizik hocası fark ettliler yanlş girmişim healde deyip tkmadılar diğer ikisi hala çakmamış sistem bu hafta kapanıyor ondan konuyu açtımda-THT'DE YENİYİM BEN KONULARIMI HEP BÖLE AÇARIM NASIL AÇMAMI ÖNERİRSİN-

kardeş turkhackteamın anasayfaya giriceksin orada konular var orada sana uygun olan yere giriceksin bakıp orada açacaksın konuyu :D

mervancan

Üye
17 Eyl 2012
113
0
BATMAN
kardeş turkhackteamın anasayfaya giriceksin orada konular var orada sana uygun olan yere giriceksin bakıp orada açacaksın konuyu :d

sağol kardeş bunu öğrendiğim iyi oldu yakında yapacağım şeyleri ordan konu olarak açarım bide senin en altta eskişehirspor renkli yazıyoorya onu nasıl yaptın kardeş kusuru olmasa :d

ugr26krt

Uzman üye
13 Tem 2012
1,076
0
kardeş harfi seçiyorum üstten rengi seçiyorum sonra öbür harfi seçiyorum üstten ona renk seçiyorum öyle yapdım

MelanKollia

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
384
0

1- SADECE GÖSTERMELİK: Örneğin; velin bi notlarına bakayım derse sizde sadece ona o anlık göstermek için hepsinini istediğniz şekile sokabilirsiniz TABİ ÇOK KOLAY BİR YÖNTEM BUNU HERKES YAPABİLİR AMA GENEDE ANLATMAK İSTEDİM E Okul veli bilgilendirmeye girdiğinizde not bilgisine gelin ve F12'YE basın altta bi sayfa çıkacak karışmayın ona Örneğin; matematik dersini 100 yapacaksınız matematik dersiniz üzerine getirin fareyi sağ tıklayıp öğeyi denetle diyorsunuz alt sayfada mavi bi kutucukta bişi belirtecek oraya gelip sağ tıklayıp EDİT AS HOTMAİL DEYİN orda dersiniz 52 ise o sayıyı silip yerine istediğiniz bir sayı yazın ve tamamdır diğer dersler'de bu şekilde yapabilirsiniz ama yenileyince eski haline dönüyor Tabi.!

2-KEYLOGER; Arkadşlar bu yöntemde kolay bir yöntemdir ve bunu kalıcı olarak bırakabilirsiniz okulda laptopta veya pc de not deiştiren öğretmenleriniz varsa onların pc sine keyloger atarak şifrelerini ınbox'sunuza alabilirsiiz tabi onların bilgisayarının üzerine geçmek biraz zor olacaktır eğer ben yaparım diyorsanız hocanın not değiştirdiği laptop elinize aldığınızda toplam 1 dk da keylogeri atabilirsiniz KEYLOGER benim yapımımdır şuan hiçbir yerde paylaşmamışım istiyen varsa bi tşk karşılığında veririm tabi kurulumu 1 dk sürer sürmez ortalama kurduğunuzda ve mailinizi vurduğunuzda o hoca not deişimi yaparken şifrelerini alırsınız

~BY H4CK3R~

Kardes bu 3. anlattıqın nasıl oluyor detaylı anlatabilirmisin?

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Fake hesap ac ogretmenıne yavsa sonra ogretmenn nlerden hoslanıyo ogren. Kızlardan dıyelım. Sapık fotolar koy. Ve soyle de: ozel cekılmıs fotolatımı gormek ıstermısın de ve keylogger serverını olustur netten fotolar bul bınder ıle bırlestır. Ve upload sıtesıne upla rahat rahat ıstedıgını yap. Nasıl fıkır ama ? :D

LuKaS

Üye
7 Ocak 2013
187
0
İstanbul
Böyle şeylere aklınız çalışıyorda neden ders çalışmaya aklınız çalışmıyor ?

Ders çalışıp kalıcı olarak notlarını yüksek tut .

CeroEspada

Üye
25 Eki 2012
86
0
City OF God

Ip Adresini buldurursan başına büyük bir derde sokarsın haberin olsun.
Yok buldurmam dersen sen bilirsin,
Derslerinde başarısız isen ilerdede başarısız olursun, böyle yapıcaklar için belli bir şey oluyor.:RpS_glare:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.