e-okulu engelleme..acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
arkadaşlar pc mden eokula girişi engellemek istiomm...anlarsınız yaa yusuf yusuf durumlarıı :jeeratama daha onceden denedidim olmadıdı yardımlarınızı bekliomm

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
dostum e-okul herkezin başına bela mı ya :D bizde okul okuduq ama öle bi sorunumuz olmadı biraz çalışsan engellemek için program araman da gerekmez ama :D hadi neyse

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
walla bela işte keşke çalıssaydım amaa bundan sonra çalışcamm gerçi ilk donemden 2 zayıf wardıda bu donem artçak gibi oldu ama inş. artmaz:D

Ulan biz okurkende bu kızlar belaydı :D hala öleyler de ...İnş dediğin gibi olurda kızların peşini bırakıp zayıflarını düzeltirsin yoksa bi yıl fazladan kızlarla uğraşırısn sınıf tekrarı yaparsan :D:D

K-a-L-e

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
527
0
Şahinbey/Gaziantep
Arkadaşım İis Kurup Eokulun İp Adresini yaz Ağ Protoköllerinden Ondan SOnra Gir C:/Inetpup/www oraya eokula girince çıkması istediğin sayfayı at index.htm die Eokula girince Senin Sayfa AçılSın (SAdece Senin pCde yoksa google hacklenirdi :D )

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
ee doğal olarak adama kor tabi :D sen bırak enqellemeyi de okuluna baq yada yoq ben illa engellicem diosan intelfiltre yi indir hem istediğin siteyi (+18 Ler de dahil :D:D ) Şifrede koyabiliyorsun şifreyi bilmeden kimse giremez :D
walla ben interfilteyi hayatta indirmem kafama silah dayasalar yine indirmem:D 1 kere indirdimdee bu program hatalar felan werioduu pc ekranı hep hatalarla doluoduu programı kaldırdım ama hala hatalr geliodu + pc den sesler gelioduu artık en sonunda format attım anca oyle kurtuldum ondann... AMA NEYSE ARK. WERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN SAOLUNN BEN EN İİİSİİİ ENGELLEMEYİ BOŞWERİYİMDEE DERSLERİME ÇALIŞIYIMM.....:DYOKSA SINIFTA KALCAZ WALLAAA:woott

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
al arkadaşım adımları geliyor C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC\HOSTS
Bu dosyanın en alt satırında
127.0.0.1 localhost
şeklinde bir metin göreceksiniz.
Şimdi diyelimki engellemek istediğimiz site www.youtube.com o zaman bu host dosyasına “127.0.0.1 localhost” satırının hemen altına
127.0.0.1 www.youtube.com
127.0.0.1 youtube.com
bu satırları ekleyip dosyayı bu şekilde kaydedeceğiz.

en mantıklısı bu arkadasa katılıyorum programlar yarın bırgun problem cıkartabılır ama burda sanmıyorum bır problem cıkacagını

wateradam

Üye
18 Ağu 2009
214
0
Denizli (258)
www. olmayınca işe yaramıyor.........................................................................................................................
yaa bişey daha en az 30 kişi onaylıyor 1 teşekkür alamadım emeğe saygı lütfen

onlysecret

Yeni üye
5 Ocak 2010
47
0
al arkadaşım adımları geliyor C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC\HOSTS
Bu dosyanın en alt satırında
127.0.0.1 localhost
şeklinde bir metin göreceksiniz.
Şimdi diyelimki engellemek istediğimiz site www.youtube.com o zaman bu host dosyasına “127.0.0.1 localhost” satırının hemen altına
127.0.0.1 www.youtube.com
127.0.0.1 youtube.com
bu satırları ekleyip dosyayı bu şekilde kaydedeceğiz.

Kardeş bende tam bu çözümü yazacaktım. :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.