⭐ E-Spor Kulübü ⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siber Turk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
328
5
46
Cevap: Oyuncu Topluluğu Kulübü

Hayırlı olsun , olması gereken bir klüptü bence.
Total Battle ve The West gibi online oyunları aktif oynuyorum ancak işim gereği sadece akşamları online olduğum için , klube çok fazla katkı sağlayamıyacağımı düşünüyorum bu yüzden katılacak arkadaşlara başarılar.

wRsp24

Üye
20 Eyl 2019
87
0
Cevap: Oyuncu Topluluğu Kulübü

Hayırlı olsun , olması gereken bir klüptü bence.
Total Battle ve The West gibi online oyunları aktif oynuyorum ancak işim gereği sadece akşamları online olduğum için , klube çok fazla katkı sağlayamıyacağımı düşünüyorum bu yüzden katılacak arkadaşlara başarılar.

Elbette akşamları oynayacak arkadaşlarımızda vardır kulüb genel bir oyuncu topluluğu olduğu için rahatlıkça akşamda oyuncu bulabilirsiniz. Katılmanızı öneririm :)

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
Cevap: E-Spor Kulübü

Yaz tatiline kadar dayanırsanız ben de gelirim :) Okul yurdunda bilgisayar yasak! tatil onuca yeni bilgisayar alacağım ve o zaman CS:GO, Zula gibi çeşitli FPS/savaş oyunlarını oynarım.

Şimdi katılsam heralde direkt atılırım yaz tatiline kalmadan.

Eronmay

İhbar Hattı Sorumlusu
18 Tem 2016
4,417
1,198
Türkiye Cumhuriyeti
Cevap: E-Spor Kulübü

Ben lol ve cod mobile takımına katılmak isterim

Tabi :)

Yaz tatiline kadar dayanırsanız ben de gelirim :) Okul yurdunda bilgisayar yasak! tatil onuca yeni bilgisayar alacağım ve o zaman CS:GO, Zula gibi çeşitli FPS/savaş oyunlarını oynarım.

Şimdi katılsam heralde direkt atılırım yaz tatiline kalmadan.

Senide Aramızda Bekliyoruz :)

gönderdim inşallah olur

Neden Olmasın :)

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
751
tnziel
Eskiden e spor turnuvalarına katılan biri olarak bunu tekrardan sormak istiyorum. Lisans çıkarıyor muyuz? :D Ha ciddiyse gelirim kurarız takım. :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.