E-tab 4 rootlama

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
Beyler elimde e-tab4 var. Normal rootlama yontemlerini demedim ama önemli bir yerde işlem başarısız oluyor(pil yüzdesi %15'in altındayken pil kullanıma tıklandığında pil kullanım ekranına gitmeyip normal okul tableti kurulumuna devam ediyor) varmıdır başka yöntem yada yapabileceğimiz bir şey ?

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
öncelikle tableti rootlamanı pek tavsiye etmem tavsiye etmememin sebebi ise o tabletlerin ilerde sınıf ortamında plazma ekranlarda(vs) kullanılacağı ve eğer rootlarsan bi takım bağlantıların çalışmayacağı yönünde tahminler var bence hiç oynama ilerde büyük sıkıntı yaşayabilirsin

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
bize o tabletleri 2014 mayıs ayında dağıttılar okulumu değiştirdim o dönemden sonra yeni geldiğim okulda da akıllı tahta falan yoktu şu anda mezun olucam gelecek yıl o yüzden tablete ihtiyacım kalmadığı için rootladım benim durumumda rootlamakta fayda var ama şu anki durumda yeni verilen bir tableti rootlamak ilerde büyük sıkıntı olucaktır

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
Tablet yeni verilmedi 2014 de verildi sahada isime yaramadı adam akilli ikincisini arkadaştan aldım rootlarim diye 6 aydır bendeydi kuzenime vermek için rootlayacaktim ama simdi rootlayamadigim için tableti kullanamaz mdm ekraninda ne yapsinki kuzenim o yüzden root şart

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.