e Tap 5 pil sorunu

llNesine

Yeni üye
2 Tem 2016
18
0
Kocaeli
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Kardeşime okuldan e tap 5 verdiler dün bi root atalım dedik attık herşey gayet güzeldi.
Bi kaç saat sonra farkettimi tablet şarj olmuyor olmadığı gibide şarj takılı olduğu halde şarj yiyor.
Hatta dün geceden sabaha kadar şarja takalım dedik sabah bi baktım şarj %1 den %10 olmuş.
Böyle bir sorunla daha önceden karşılaşan varmı? Sorunu çözenler nasıl çözdü?
Yardımlarınızı bekliyorum ilgi gösterenlere şimdiden teşekkür ederim.:RpS_biggrin:

Prepantos

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
303
0
Maalesef benimki de öyle orijinal şarz makinası kirildi, normal sarz makinasıyla akşam sarza takiyorum sabahta çıkarıyorum sadece %40 sarz alıyor, ekranda hep sarardi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.