eba.gov.tr tablet yardımm

FuRKaN KinG

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
283
0
İstanbul
Arkadaşlar bugün okulda sınıfa müdür geldi ve haftaya tablet dagıtılacak dedi bize bu siteyi verdi Haber, İçerik, Kitap, Video, Ses, Görsel ve Tartışalım Bölümleri - Eğitim Bilişim Ağı buraya tcnizi girip şifrenizi öğrenin dedi ama ben sayfaya giriyorum henüz kimliğinizi doğrulamadınız diyo doğrulaya tıkladğımda meb girişi falan çıkıyo ama müdür siteye girdiğinizde direk yazıcaksınız dedi nasıl yaparım bunu daha önce üye olmuş arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Bunu sana öğretmenin verecek.Senin alma gibi bir şansın yok git sınıf hocanla konuş deki "Hocam sizin girip bize şifre vermeniz gerekiyor" dersen sanırım yardımcı olu zaten sitede yazanları okursan
Bu hizmetten faydalanmak için kimlik doğrulaması yapmanız gereklidir. Kimliğinizi Öğrenci iseniz Öğretmeninizden temin ederek, Öğretmen iseniz MEBBIS şifrenizi kullanarak doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
anlarsın

FuRKaN KinG

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
283
0
İstanbul
Bunu sana öğretmenin verecek.Senin alma gibi bir şansın yok git sınıf hocanla konuş deki "Hocam sizin girip bize şifre vermeniz gerekiyor" dersen sanırım yardımcı olu zaten sitede yazanları okursan
Bu hizmetten faydalanmak için kimlik doğrulaması yapmanız gereklidir. Kimliğinizi Öğrenci iseniz Öğretmeninizden temin ederek, Öğretmen iseniz MEBBIS şifrenizi kullanarak doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
anlarsın

tmda kardeşim müdür böyle bişeyden bahsetmedi ve kayıt videosuna baktım adam siteye giriyo orda tc için boşluk çıkıyo yazıyo şifreyi görüyo neyse ben p.tesi sorarım saol

kabuss09

Katılımcı Üye
24 May 2012
299
0
AYDIN
Aynen arkadaşın dediği gibi kardeşim.Tablet gelince hocalar ebaya mebbis ile girip sizin tc kimlik numaranıza şifre atayacaklar ve siz o şireyle aktif edeceksiniz.Şimdiden hayırlı olsun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.