ebay,amazon.aliexpress hangisi daha güvenli

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Aliexpres kullanıyorum. Son 1 senedir 30a yakın ürün aldım ve sorun yaşamadım. Kargoda gelen 10 civarında ürünüm var . Alacağın ürünün yorumlarını oku ona göre karar ver. Bazı satıcılar göndermiyor yada sorun yaşatabiliyor.

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
aliexpress ten yıllardır alışveriş yapıyorum.. sorun yok . fakat alacaın ürünün dolar bazında satıldığını unutma. bütçene sıkıntı yapma. ben hatda aliexpresin googleplay uygulamasını kullanıyorum. istediğim herşeyi telefondan bikaç hamle ile satın alabiliyorum. hatda 20 kadar ürün almıştım şuanda yolda taşıma durumunda ;) kolay gelsin.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Kardeşim aslında hepsi iyi ancak terçih sana kalmış.. Bana sorarsan Ebay dan alabilirsin çünkü daha güvenilirdir AliExpress de tercih edebilirsin hizetleri konusunda pek bilgim yok ordan alışveriş daha önce yapmadım. Amazon dersen hiç bir bilgim yok sitesine bile girmemişimdir. Yada girdiysemde bilgisayar parçaları bakarken girmişimdir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.