ebaya girerken gelen hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K4YS3R1L1

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
516
0
Berzah Alemi
merhaba arkadaşlar. bugün kardeşim ebaya girerken bir çok sekmeden ya da sürekli yenileyerek bilmiyorum ebaya girmeye çalışmış ve ebaya girerken aşağıdaki hatayı aldık. bu hatanın sebebi sanırım sürekli yenileme ya da bi çok sekmede açma. saldırı gibi algılanmış ve devamı durumunda yasal işlem falan diyor. ve nerdeyse bi 10 dk açmak için yeniledik sayfayı. [email protected] adresine açıklayıp mail attım fakat sizce bir sorun olur mu?
not* vpn falan kullanmadık

"MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BİLGİ İŞLEM SİSTEMİNE IP ADRESİNİZDEN SALDIRI YAPILDIĞI TESPİT EDİLDİĞİNDEN ERİŞİMİNİZ GEÇİCİ OLARAK ENGELLENMİŞTİR. BU SALDIRI SİZİN TARAFINIZDAN VEYA İÇ NETWORK'ÜNÜZDEKİ BİR KULLANICI TARAFINDAN YAPILMIŞ OLABİLİR. SALDIRININ DEVAMI DURUMUNDA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAKKINIZDA YASAL İŞLEM BAŞLATACAKTIR. SALDIRI YAPMADIĞINIZI İDDİA EDİYOR VEYA BİR HATA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ, [email protected] ADRESİNE, ÇIKIŞ IP'NİZİ VE INTERNETE NASIL ERİŞİM SAĞLADIĞINIZI BELİRTEN (EV, INTERNET KAFE, OKUL, KURUM, İŞYERİ) BİR MAIL ATMANIZ GEREKMEKTEDİR. ÇIKIŞ IP'NİZİ "www.ipadresin.com" ADRESİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. ÇIKIŞ IP'Sİ BELİRTİLMEYEN MAIL'LERE GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMAKTADIR

NOT: MEB SERVİSLERİNE PROXY PROGRAMI (ZENMATE, ULTRASURF , FREEGATE, TOR PROXY, HOTSPOT SHIELD VS.) KULLANARAK GELMENİZ DURUMUNDA, SALDIRI YAPMASANIZ DAHİ BU UYARIYI ALABİLİRSİNİZ. UYGULAMAYI KALDIRIP TEKRAR DENEYİNİZ"

anonim hackers

Yeni üye
31 Ağu 2019
11
0
anonim
Sen mail gönderdiysen bişey olmaz ama tedbirli ol

Kardeş ben sana yardım ettim sede bana yardım edersen sevinirim sen bu şekilde nasıl mesaj atıyorsun yardımına ihtiyacım var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
1
merhaba arkadaşlar. bugün kardeşim ebaya girerken bir çok sekmeden ya da sürekli yenileyerek bilmiyorum ebaya girmeye çalışmış ve ebaya girerken aşağıdaki hatayı aldık. bu hatanın sebebi sanırım sürekli yenileme ya da bi çok sekmede açma. saldırı gibi algılanmış ve devamı durumunda yasal işlem falan diyor. ve nerdeyse bi 10 dk açmak için yeniledik sayfayı. [email protected] adresine açıklayıp mail attım fakat sizce bir sorun olur mu?
not* vpn falan kullanmadık

Herhangi bir sorun olmaz,sitenin otomatik mesajı bu, bir nevi ddos atmaya çalışanların gözünü korkutmak içindir.
Bir şey olmaz devam...

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba çoğu zaman herkese gelen hata eğer mobilden giriyor iseniz veri tasarrufunu kapatın öyle deneyin ben öyle çözmüştüm

w0rz0ne

Üye
22 Ağu 2019
142
0
ANTALYA
Gizli pencereden girmeyi deneye bilirsin yada vpn ile milli eğitimin yurtdışı sistesi ile gene kendi bilgilerinle giriş yapabilirsin eokuldan ebaya geçis yap dene

K4YS3R1L1

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
516
0
Berzah Alemi
ya tek korkum pcde virüs vardı ve 10 dakika kadar girmeyi denedim. saldırı gibi algılandıysa ve devamında yasal işlem başlatılır dediği için biraz içime şüphe düşmedi değil. teşekkürler yanıtlarınız için. konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.