Efsane çekilişimiz başlamıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ImCazZ

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
928
0
...
1G8gE1.gif

ayrac.png

Merhaba Aziz Üstadlarım, Bu çekilişimizde sizlere harika hediyeler ve kazanma fırsatı sunuyorum. 100 Güncel Türkçe Forumda Tanıtım ve Extra olarak Süpriz İnstagram Takipçi Olucaktır. Şimdi bu tanıtım diler internet sitenize dofollow bazında backlink olarak bir internet siteniz var ise nacizane bir fırsat eğer yok isa kendi şahsi sosyal hesaplarınız yahud kendinizi tanıtabileceğiniz BÜYÜK bir reklam olucaktır sizin için. Bu kaçmaz çekilişimizde sende yerini AL !

ayrac.png

╔═════════════════════════════════════╗
٠•●۞ 1. Böyle Reklam Kaçmaz ! ۞●•٠
٠•●۞ 2. Üç Şanslı Arkadaşımız Kazanacaktır ۞●•٠
٠•●۞ 3. Herkese Bol Şans Dostlarım... ۞●•٠
╚═════════════════════════════════════╝​

ayrac.png

═══●╔╣ ▌Başlangıç Tarihi : 07 Ocak 00:40 ▌╠╗●═══
════●╔╣ ▌Bitiş Tarihi : 10 Ocak 00:40 ▌╠╗●════​

ayrac.png

╔══════════════۩Çekiliş koşulları۩═══════════════╗
post_thanks.gif
Butonuna Basıp ve "Katılıyorum" Yazmanız yeterlidir.
╚══════════════════════════════════════════╝

ayrac.png

İzin; Tégin`
ayrac.png

KATILIM KURALLARINA UYMAYAN ARKADAŞLAR SAYILMAYACAKTIR.

Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.