Eft/havale yapılabilecek,Anonim banka hesabı ya da papara tarzı bir uygulama arıyorum

Niflheim

Üye
30 Haz 2019
72
2
Öncelikle merhaba iyi forumlar arkadaşlar

Benim sorum şu ;

Banka hesabıma eft,havale ya da iban üzerinden para atılırken isim soyisim gizleme gibi bir durum söz konusu mudur ?
Yani karşı taraf hesabıma para atarken isim bilgisi o kişi ile paylaşılmadan banka aracılığı ile bana para gönderebilir mi ?
Papara hesabı açtım ancak paparada başka kişiler banka üzerinden para gönderemiyorlarmış.Sadece kendi banka hesabın ile kendi papara hesabına para gönderebiliyormuşsun.Yani işime yaramadı anlayacağınız.

Ya papara tarzı bir şeye ihtiyacım var,Ya da bankada isim bilgisi gizleme gibi bir şeye ihtiyacım var.
Konuyla ilgili yanıtlarınızı işin ustalarından bekliyorum

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
Bunu ne amaçla yazdın ne için kullanıcaksın bilmiyorum bu nedenle seni zan altında bırakmakta istemiyorum fakat neye yardım edeceğimi bilmediğim için sadece bir link bırakıyorum

site tafsiye değildir. fakat bu şekilde işliyor yöntemler.
Öncelikle merhaba iyi forumlar arkadaşlar

Benim sorum şu ;

Banka hesabıma eft,havale ya da iban üzerinden para atılırken isim soyisim gizleme gibi bir durum söz konusu mudur ?
Yani karşı taraf hesabıma para atarken isim bilgisi o kişi ile paylaşılmadan banka aracılığı ile bana para gönderebilir mi ?
Papara hesabı açtım ancak paparada başka kişiler banka üzerinden para gönderemiyorlarmış.Sadece kendi banka hesabın ile kendi papara hesabına para gönderebiliyormuşsun.Yani işime yaramadı anlayacağınız.

Ya papara tarzı bir şeye ihtiyacım var,Ya da bankada isim bilgisi gizleme gibi bir şeye ihtiyacım var.
Konuyla ilgili yanıtlarınızı işin ustalarından bekliyorum

Niflheim

Üye
30 Haz 2019
72
2
Bunu ne amaçla yazdın ne için kullanıcaksın bilmiyorum bu nedenle seni zan altında bırakmakta istemiyorum fakat neye yardım edeceğimi bilmediğim için sadece bir link bırakıyorum

site tafsiye değildir. fakat bu şekilde işliyor yöntemler.
burada da alıcı bilgileri girilmek zorunda.Ben diyorum ki benim ismim ve soyismimi bilmeden birisi hesabıma nasıl para yollayabilir eft ya da havale yöntemi ile

payfixde de sadece kendine ait banka kartı ile para gönderiliyor.Yani başka birisi payfix hesabına para gönderemiyor

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
burada da alıcı bilgileri girilmek zorunda.Ben diyorum ki benim ismim ve soyismimi bilmeden birisi hesabıma nasıl para yollayabilir eft ya da havale yöntemi ile
Bitcoin kullanmak daha mantıklı ödemeleri oraya yapar sizde ordan tahsil edersiniz.
O zaman @Burakfix'in de dediği gibi Bitcoin ile sana ödeme gönderebilir ya da herhangi bir kripto para ile. BUSD stabil olduğu için onu tercih edebilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız detaylı anlatırım.

Niflheim

Üye
30 Haz 2019
72
2
O zaman @Burakfix'in de dediği gibi Bitcoin ile sana ödeme gönderebilir ya da herhangi bir kripto para ile. BUSD stabil olduğu için onu tercih edebilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız detaylı anlatırım.
hocam rica etsem anlatabilir misiniz ? kripto para ile gönderen taraf için biraz uğraştırıcı bir işlem olduğunu düşünüyorum ancak kolay yolu olduğunu söylüyorsanız o şekilde yaparım bundan sonra

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
hocam rica etsem anlatabilir misiniz ? kripto para ile gönderen taraf için biraz uğraştırıcı bir işlem olduğunu düşünüyorum ancak kolay yolu olduğunu söylüyorsanız o şekilde yaparım bundan sonra
Ben kolay oluyor demedim sadece kripto ile nasıl para gönderileceğini bilmiyorsanız yardım ederim dedim.
Evet biraz uğraştırabilir eft gibi 5 dakikada gönderilemez ama 1 saat içinde işlemi tamamlayabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.