Eğitim videoları için script var mı?

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Merhaba arkadaşlar ingilizce eğitimi vermek için bir site açacağım. Elinizde eğitim videoları yayınlayabileceğim kullanıcı/admin girişli bir script var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Cevap: Eğitim Scripti

https://wmscripti.com/php-scriptler/kolayvideo-blog-scripti.html şifre ile alakali bir şey yok...

1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra Site Dosyaları klasöründe bulunan database.php dosyasını açarak içerisinde aşağıda bulunan kısımları kendi sunucunuza göre düzenleyiniz. Ayrıca yine aynı dosyada bulunan site adresi kısmınıda kendi site adresiniz ile değiştiriniz.

2. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve sitenize giriniz. Siteye girdiğinizde otomatik kurulum ekranı gelecektir. Kurulumu tamamladıktan sonra admin paneline aşağıdaki bilgiler ile girebilirsiniz.

Admin Paneli
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: 11111

bunları demiş

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,463
Shibuya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.