Çözüldü EGM Şikayet Süreci

bandistown

Yeni üye
31 May 2020
25
0
Merhaba, EGM üzerinden Ataturk’e hakarette bulunan birisini şikayet ettim. Eğer bu eleman suçlu bulunursa karakola vs. gitmem gerekicek mi? Yoksa EGM herşeyi hallediyor mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,387
48
Cevap: EGM Hakkında

Eğer fiziKsel bir kanıtınız varsa yani gözlerinizle olay yaşanırken gördüyseniz çağırabilirler, eğer ss vs attıysanız onlar hallederler

bandistown

Yeni üye
31 May 2020
25
0
Cevap: EGM Hakkında

Merhaba,
Başlığa hakkında yazmak yasak.

Bilmiyordum, üzgünüm.

Eğer fiziKsel bir kanıtınız varsa yani gözlerinizle olay yaşanırken gördüyseniz çağırabilirler, eğer ss vs attıysanız onlar hallederler

Sadece SS atmıştım fakat ilgileneceklerini sanmıyorum zaten ama bir umut beklemedeyim. Adam yorumu düzenledi şikayet ediceğimi belirttikten sonra fakat bana ettiği küfürler hala duruyor. Sadece bir tane SS ini atmıştım EGM’ye. Daha fazla bilgi isterlerse seve seve veririm, umarımda isterler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.