Çözüldü Egzoz Hakkında ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
Merhaba gençler şimdi bizim okulda ehliyetsiz bi çocuk var hergun okula geliyor arabayla (tofaş)
egzoz çok sesli benim yigenim yeni dogdu tamda o caddenin ilk katında oturuyorlar bunu uyardım bana kafa tuttu egzoz benim degilmi sanane açarım açmam dedi buna napabilirim ? 11 sınıf.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Trafik polisini ara ve ben bu plakalı aractan şikayetciyim şu saatlerde okula gelip gidiyor veya şöyle yapıyor daha önceden gelip cevirme atsınlar farkettirmeden ve gerekeni yaparlar. Ona gösterirler artistligi men cezasını alınca..

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
ayrıca sana kafa attığınıda belirt belki buradanda bir kaç şey daha yapabilirsiniz

Düzeltme:

Kafa attı sandım kafa tuttu yazıyormuş :)

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
guncel fikri olanlar varmı

Arabanın park edeceği yere çivi atabilirsin :) Belki aklı başına gelir. Bu tipler bir şeyden anlamazlar. Gerekirse sende her gün trafik polisini ara. Baktın poliste ilgilenmiyor bu egzoz olayına sen de burasının okul çevresi olduğunu öğrencilerin olduğunu ve burada aşırı ve dikkatsiz şekil araçların geçtiğini ve kimsenin can ve mal güvenliğinin olmadığını söyle belki işe yarar da önlem alırlar.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Ders vereceğim diye bir suç işlemeni tavsiye edenleri kınıyorum , en iyi yapabileceğin şey polise gitmek tabi uygunsuz kanundışı bir olay var ise öbür türlü polis amcaları meşgul etme.

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
-

Arabanın park edeceği yere çivi atabilirsin :) Belki aklı başına gelir. Bu tipler bir şeyden anlamazlar. Gerekirse sende her gün trafik polisini ara. Baktın poliste ilgilenmiyor bu egzoz olayına sen de burasının okul çevresi olduğunu öğrencilerin olduğunu ve burada aşırı ve dikkatsiz şekil araçların geçtiğini ve kimsenin can ve mal güvenliğinin olmadığını söyle belki işe yarar da önlem alırlar.

https://www.googleadservices.com/pa...ahUKEwjZ0q2c3J3YAhUnKsAKHc26BmMQwg8IMw&adurl=

130 tl hocam bi lastik adam o tenekeye 18 bin tl para verdi getirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.