Ekipman & İsim Önerisi

Mr Nonexistent

Katılımcı Üye
14 May 2016
329
0
Gotham
Merhaba arkadaşlar.

1) Ücretli oyun ve uygulama arıyorum android için.
Android üzerinden oyun videosu çekmek istiyorum, iyi oyunlar ve iyi uygulamalar paylaşırsanız mutlu olurum.

2) Youtube için vlog ve cs:go çekmek istiyorum sizce tutar mı?
Çok iyi bir oyuncuda değilim, çok iyi konuşan biri'de değilim, şimdilik kamerasız sessiz çekim yapmak istiyorum. android için ise sesli ve görüntülü yapıcam.

3) Greenscreen için hangi programı kullanmamız gerekiyor + intro için.
4) Vlog #Gezi #Bisiklet turları için bir şey yapmak istiyorum sizce olur mu ?
5) Vlog' eskişehirde olacak zaman buldukca farklı vloglar hazırlıcam kamera ile çekim değil'de samsung s5 ile çekim yapıcağım.
Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Dipnot: Kanal için iyi bir isim önerisi istiyorum sizden.

Son düzenleme:

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
Bilgisayarınının iyi bir donanıma sahip olması lazım bu bir;
oyun çekiceksen iyi bir konuşmacı ve kameran olması lazım sonuçta oyun hakkında bilgi vermen lazım.
Vloglarda bisiklet turu çok iyi olur diye düşünüyorum. en azından ufak bile olsa bir kitle yakalayıp daha çok büyüyebilirsin.

s5 ile çekim yapman da bi sıkıntı olmaz ama elle değil de bi onu tutan aleti alsan iyi olur ismini unuttum şimdi

Mr Nonexistent

Katılımcı Üye
14 May 2016
329
0
Gotham
Bilgisayarınının iyi bir donanıma sahip olması lazım bu bir;
oyun çekiceksen iyi bir konuşmacı ve kameran olması lazım sonuçta oyun hakkında bilgi vermen lazım.
Vloglarda bisiklet turu çok iyi olur diye düşünüyorum. en azından ufak bile olsa bir kitle yakalayıp daha çok büyüyebilirsin.

s5 ile çekim yapman da bi sıkıntı olmaz ama elle değil de bi onu tutan aleti alsan iyi olur ismini unuttum şimdi

Odam ve ekipmanlarım tam değil o yüzden böyle bir karar aldım.
Ekipmanlarımı yavaş yavaş alıp yerine oturtucam.
S5 ile çekim için selfie çubuğundan mı bahsetmiştiniz?
Kanalda android için yer ayırsam iyi olur mu sizcE?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.