Yazılım | Programlama Ekran Kartı Driver Yükleme Sorunu

D4D4S

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
857
0
Merhaba, ekran kartım AMD HD 8570M ama bunun driverını yüklerken bilgisayar donuyor kapattığımda ise ekran kapalı kalıyor güvenli modda tekrar silerek açıyorum nasıl yükleyebilirim bunun driverını?​

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,061
36
441
THT's database
Son sürümden kaynaklı yazılımsal bir hata mevcut olabilir. En son sürümünü değil, bir alt sürümünü yükle. Bir alt sürümü çalışıyor ise, dediğim gibi yazılımdan kaynaklı; çalışmıyor ise, bilgisayardan kaynaklı bir hatadır. Çalışıyor ise, zaten emin oluncaya kadar bir üst sürümüne güncellemene gerek yok. Çalışmama durumunda; Windows dosyalarında teknik bir hata mevcut olabilir. Güvendiğin bir bağlantı üzerinden kurulum dosyalarını indirin ve Rufus yazılımı ile herhangi bir USB'ye yazarak, tekrardan BIOS üzerinden formatlayın. Sağlam olması açısından; yedeklerinizi v.s. başka bir depolama alanına aktarın ve format esnasında diski biçimlendirmeyi unutmayın. Büyük ihtimalle bu iki yol, sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca; Bize Ulaşın sayfası üzerinden AMD yetkilileri ile iletişime geçerek, konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsin.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Bunu yapıyorum fakat bilgisayar donuyor ve yükleme olmuyor belki 10 defa aynı şeyi denedim, bende çift ekran kartı var biri işlemcinin diğeri harici.

Muhtemelen doğru driveri indirmediğinizden öyle bir hatayla karşılaşmışsınız. Bu videoda nasıl kurulması gerektiği gösteriliyor: [ame]https://m.youtube.com/watch?v=i6EkSkXAXz8&feature=youtu.be[/ame]

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Intel® Driver & Support Assistant uygulamasını deneyebilirsiniz. Driverları otomatik olarak size yükler. Ek olarak Intel yazdığına bakmayın sadece üretici firmanın adıdır. Intel ürünü olmayan bileşenlerin de driverlarını indirmektedir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.