Ekran kartı uyumu yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serious03

Üye
13 Tem 2008
55
0
Arkadaşlar 2-3 gün içerisinde ekran kartı alacağım. Çünkü şu an ekran bağdaştırıcım var 64 mb. Ekran kartı belli ama anakarta uyup uymayacağını sorunsuz çalıştırıp çalıştırmayacağını bilmiyorum. Nelere dikkat etmem lazım. Tek bildiğim ana kartım AGP destekliyor.

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Arakadaşım Everest (Pc Hakkında Bilgi Verir)Diye Bir Program Var Onu Kur Anakart Veya Tüm Pc İçin Rapor Çıkar...Flash,a Cdye Bişeye At ***ür...Yada Anakrtın Marka Model Biliyosan Sitesine Gir Özellikleri Ya YAzdır Yada Elinle Yaz...

serious03

Üye
13 Tem 2008
55
0
CPUID CPU Adı AMD Sempron(tm) Processor 2800+
Anakart Adı MSI MS-7142
CPU Türü AMD Sempron, 1600 MHz 2800+
ve AGP destekli olması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.