Ekran Kartım Gözükmüyor

MeagtRip

Üye
2 Nis 2019
88
0
NVIDIA Sürücü güncellemesi için 2 gündür uğraşıyorum birçok yöntem denedim olmadı bu arada nvıdıa ekran kartımı güncellicem diye eski sürümünü sildim bu arada naptıysam bilmiyorum intel ekran kartımıda sildim aygıt yöneticisinde ve sistem bilgisinde iki ekran kartımda gözükmüyor.Bir tane ekran kartını güncellemek istedim ne kadar zor olabilir anlamıyorum Ne yapacağımı da bilmiyorum

MeagtRip

Üye
2 Nis 2019
88
0
Win10 kullanıyorsanız Windows Update menüsünden otomatik kurulum yapılır. Kullanmıyorsanız DDU ile temiz kurulum yapın.
evet win10 kullanıyorum windows update otomatik kurulum derken görüntülü bir şekilde anlatma şansınız var mı ?
DDU programı ile ekran kartımı sildim yenisini yükleyemedim hata veriyor bu arada intelde gözükmüyor artık

Win10 kullanıyorsanız Windows Update menüsünden otomatik kurulum yapılır. Kullanmıyorsanız DDU ile temiz kurulum yapın.
Bahsetmek isteğiniz şey bilgisayar sıfırlamak mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeagtRip

Üye
2 Nis 2019
88
0
Driver Booster ile güncel driverleri ücretsiz şekilde yükleye bilirsiniz.Kolay Gelsin :)

Driver Booster programında nvidia 7.03.2018 den 23.03.2018 yükseltti bu ne sürümü bilmiyorum.
Benim nvidia sürümüm 389 internette en güncel 425 vardı herhalde,ama driver booster neyi yükseltti bilmiyorum hala 389 sürümündeyim inşallah anlatabilmişimdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.