Ekran Kartımın Yandığını nasıl anlarım ?

Night67

Üye
26 May 2014
223
0
İsveç
Arkadaşlar en son taktığımda üstünden ateş gibi birşey çıkmıştı. başka birisi yolladı ddr2 ekran kartı bilgisayarımda ddr2 destekliyor. sorun yoktu fakat bi ara ateş gibi birşeyler çıkmış üzerinden o gündür takmıyorum yaklaşık 4-5 ay olmuştur.

acaba yandımı ben bunu nerden anlarım gözle görülür bir hasar yok. ben bunun çalıştırmak istiyorum ihtiyacım var çünkü. takarsam bana bi zararı olurmu fotoğrafını falan atsam anlayabilirmisiniz yardımcı olabilirmisiniz ?

yanmışsa patlama gibi birşey yapmasın hani? ama o ateş dediğim ışık gibi bişeydi yani ateş olsaydı yakardı içini herhalde. bilgisayarıma zararı olur mu olan bilgisayarımı da çöpe atmak istemiyorum o yüzden.

Son düzenleme:

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
Bilgisayarında Şuan ekran kartı var ise Görüntü veriyor İse,
Kendi bilgisayarına Tak Yanmış olduğundan Şüphenlendiğin Ekran kartını Görüntü vermesse Yanmıştır
Eğerki Yok O gittiğinden beri hiç kullanmadım Dersen Başka bilgisayarda Dene gelmese yanmıştır.

Night67

Üye
26 May 2014
223
0
İsveç
Bilgisayarında Şuan ekran kartı var ise Görüntü veriyor İse,
Kendi bilgisayarına Tak Yanmış olduğundan Şüphenlendiğin Ekran kartını Görüntü vermesse Yanmıştır
Eğerki Yok O gittiğinden beri hiç kullanmadım Dersen Başka bilgisayarda Dene gelmese yanmıştır.

bilgisayarımda şuan ekran kartı yok. benim tek sorum şu takıcam bilgisayara fakat bilgisayarıma ya da bana zararı olurmu yanmışsa falan patlama riski vs.. varmı ondan korkuyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.