Ekran Video Çekici // Kaliteli Video Görüntüsü

Fear-Code

Uzman üye
29 Nis 2012
1,371
0
California
Üyelik Adınız : Fear-Code

Programın İsmi : Screen Recorder

Programın Sürümü : 1.0.0.0

Kullanılan Programlama Dili : Vb.Net

Programın ve Kaynak Kodunun Adresi : Ben

Açıklama : Bu Program Sayesinde Tam Ekran Videolar Çekebilirsiniz. Tabiki Yüksek Kalitede.

Kullanımı :
- YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN.
- F8 Tuşuna Basarak Ya Da Video Çek Butonuna Basarak Video Çekin.
- F9 Tuşuna Basarak Ya Da Videoyu Kaydet Tuşuna Basarak Videoyu Bitirin.
- Çıkan Kutucuğa Video Adını Yazın.
- Sıkıştırma Türü Olarak Tam Kareler (Sıkıştırılmamış) Seçin.
- Bilgi Kutucuğu Gelene Kadar Bekleyin. Gelince Videonuz Hazırdır.

Ekran Görüntüsü :
jY5WOG.png

rdQ373.png

İndirme Linki : EkranVideo

Virustotal : https://www.virustotal.com/tr/file/...84dcca9b516019885510fce9/analysis/1411157313/

EDİT : Programdaki Bir Hata Giderildi.

Son düzenleme:

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Ellerine Sağlık Güzel Bir Proje
Kullanım Yönleri:
Ekranı Çok Kasıyor Hatta Reset Attı Pc Ve Thread Kütüphanesini Kullansaydın Daha Verimli Olurcaktı
Başarıların Daim,Yolun Açık Olsun Kardeşim

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
eline sağlık güzel olmuş.. sana bir fikir. kaydedilen videoyu kolayca youtube'a yükleme bölümü ekle :)

başarılar.

Fear-Code

Uzman üye
29 Nis 2012
1,371
0
California

sayangku

Üye
4 Ağu 2011
69
5
aslında ekran görüntüsünü video olarak çekip mail olarak atan keylogger yapabilirsin burda hiç öyle birşey görmedim belkide sen yapalirsin
atiyorum server yiyince kurban 1 saatde yada 2 saatdebir video gönderebilirsin maile tabi video cekerken adamin pc fazla kasmamasi lazim bu arada eline saglık

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
aslında ekran görüntüsünü video olarak çekip mail olarak atan keylogger yapabilirsin burda hiç öyle birşey görmedim belkide sen yapalirsin
atiyorum server yiyince kurban 1 saatde yada 2 saatdebir video gönderebilirsin maile tabi video cekerken adamin pc fazla kasmamasi lazim bu arada eline saglık

Tamam Güzel Yapılabilir,Birde Böyle Düşünelim

Kurbanın Bilgisayarı 24 Saat Açık Kaldı 24 Saat Ekran Görüntüsü Alıp Upload Edip Gönderene Kadar,Videonun Boyutuda Cabası Tabi.
Düşünülmez Bile.RAT'lar Var Onlarla Bu Tür İşler Yapılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.