Ekran Video Çekici // Kaliteli Video Görüntüsü

maygun100

Yeni üye
31 Ocak 2015
6
0
Dostum league of legends oynarken videoyu ceke bilirmiyiz bana fazla fps dusurmucek bir recorder lazim

Dexter33

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
765
0
Ekren görüntü alma programları zaten bir sürü bulunmakta farklılıklar olmalı

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Program yazmak Ayrıcalıkdır Ustatım Eline saglık fakat Bilgisayarı ve sistemleri cok kasıyor Bilgin olsun Bu yönde geliştirmeni tavsiye ederim iyi forumlar

3 Kas 2013
81
0
Anadolu
Aslında iyi bir çalışma fakat video'yu kaydedince bir daha açmaya fırsat olmadı çünkü bilgisayar reset attı.Sorun düzeltilirse iyi bir proje olacak gibi görünüyor.

emstad

Yeni üye
8 May 2013
9
0
Başarılı Çalışma Fakat 2.3 GB Ram yiyor buda bayağı bir kasmaya sebep oluyor Ram düşük olduğundan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.