Ekrana Görüntü Gelmemesi

9 Ara 2017
78
0
Beyler bugün pc yi temizledim her şeyini ekran kartını,ram anakart ve fanları temizledim.Buraya kadar bir şey yok.Bunları taktım.Lakin ekran kartını da taktım.Lakin pc açılıyor görüntü vermiyor.No video input diyor ve hiç bir şey çalışmıyor (maus ve klavye)..Ana kartta taktım pc görüntüsü geldi..Ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum.Yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum :/ yardım eder misiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.