Ekranınızı Parmak izi okuyucu yapma

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Merhaba değerli Türk Hack Team- Üyeleri
Bu Konumda Sizlere Düşük Segment Telefonlar İçin
Yani parmak izi Olmayan Telefonlar İçin Parmak izi Uygulamasını
Göstereceğim Program Tamamen Bana Aittir Bizzat Kendim Editledim​

Program Nedir Ne İse Yarar​

Arkadaşlar Program parmak İzi Eklemeye Hiç gerek Yoktur Sadece Size Bir Yer Vereceğim Oraya Dokunduğunuz da Parmak ile açılıyor fakat Dokunma Yeri Çok gizli dir​

İlk olarak Programı İndirip kurunuz
Ayarlara Gelip Kilid tipini Seçiniz

-Parmak İzi
-4 Haneli kod

Seçtikten sonra Telefonu Uyku moduna alıp Tekrar açınız Yani Güç Düğmesine Basınız (1) Defa

Karşınıza Böyle bir ekran cikacak

16qboN.png

Kim Denerse Denesin Parmak Okumayacaktir

r5n44a.png

Şimdi gelelim E Bu Parmak izini Nasıl Okuyor Da açılıyor Dediğinizi Duyar Gibiyim.

Arkadaşlar orta kısımda Saat tarih gösteriyor Onun üstünde Kilit simgesi var Ona Bir Kere Tıklayıp Parmağınızı Okutuyorsunuz ve Ekran kilidi açılıyor​

İşlem bu kadar Altına Sorularınızı yazarak Belirtebilirsiniz ve emek karşılığı için Bir teşeküruru çok görmeyin

NnmX0L.png

7aZDva.png

https://dosya.co/6y4mr8mjes61/THT_OZEL_By_AhmetKaan46.ver.8.6.build.16.apk.html

Virüs Total linki

blackTurtle Tarafından Analiz Edilip Sonucu Temizdir

https://www.virustotal.com/gui/file...78aaa8face4bd5d376edf241b36c970efb5/detection

gXb1lZ.gif

Son düzenleme:

MrYpn

Yeni üye
19 Ağu 2017
10
0
Dünya
Merhaba virüs total ekleyebilir misiniz ? Güvenemedim:mahcup

Moderatör tarafında düzenlendi:

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,645
2
301
Grafiksel olarak geliştirebilirsin. UI ve UX Dizayn terimlerinde bakarsan ne demiş olduğumu anlarsın

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.