Windows Eksik sürücüler

Konce

Üye
11 Ağu 2018
233
1
Edirne
Selamlar , windows'ta çekirdek yalıtımı özelliğini destekliyor cihazım ve önceden açıktı ama şuan şöyle eksik sürücüler yüzünden açamıyor diyor bunları nasıl düzeltebilirim ?

b2vz3ne.png

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
151
New World
Merhaba,

Sanırım sorununuzun kaynağı Intel Driver'ları ile alakalı. Driver Booster gibi programlar ile elbet güncelleme yapabilirsiniz fakat en doğrusu kendi resmi web sitesinden driver güncellemelerini yapmasını sağlamak. Zaten Intel'in sitesine girdiğinizde driver güncelleme seçeneğinde otomatik olarak driver kontrolü yaparak en güncel driver versiyonunu yüklüyor. Ardından ise cihazınız sistem güncellemesi yapıp restart işlemini gerçekleştiriyor.

Bilginize,

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Konce
güvenli modda ekran kartı driverlerini aygıt yonetıcısınden silin ve denetim masasından silin, c içinden bulup silebilirsin normal modda açılınca , orjinal sitesinden ekran kartı driverini indirebilirsin

Konce

Üye
11 Ağu 2018
233
1
Edirne
yani o kadar detaya girmek istemiyorum daha yeni de format attım zaten bi diğer driver programlarına bakacağım. Teşekkürler önerileriniz için. Bide şeyi merak ettim "winthruster" diye bir programla da bu sorunlar çözülebilir mi ? Bu uygulamayı ilk defa duydum kullanan tecrübe eden + - yönerini söyleyebilir mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.