Ele geçirilen siteye ne yapılabilecek en mantıklı işlem ?

Eystertytr

Yeni üye
31 May 2019
30
0
Selamlar,
Bir site ele geçirdim şuan cpaneli ftpsi bende ama direk index basmak istemiyorum ben bu siteyi kendi yararima nasıl kullanabilirim tavsiyeleriniz var mı ? + Eğer yapacak birşey yoksa sitenin aylık 5gblik trafiğini bitirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Jqwx

Yeni üye
16 Haz 2019
35
0
Selamlar,
Bir site ele geçirdim şuan cpaneli ftpsi bende ama direk index basmak istemiyorum ben bu siteyi kendi yararima nasıl kullanabilirim tavsiyeleriniz var mı ? + Eğer yapacak birşey yoksa sitenin aylık 5gblik trafiğini bitirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Reklam koyup kazanç sağlayabilirsin ama kaldırabilirler onada farklı bir çözüm bulman gerek

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Merhabalar yapacağınız illegal işlemler sizin için kötü olabilir yapabileceğiniz en etik davranış site sahibi ile iletişime geçip açığı kapatmalarını sağlamanız.

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
140
-
İllegaldir yapma!
Siteye js kodu ekleyip gelen herkesin tarayıcısına sızabilir veya yine js kodu ekleyip gelen herkesi belli bir siteye yönlendir

boole

Global Moderatör
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Yapabileceğiniz en mantıklı işlem site sahibine e posta ile açığı belirtmektir.

Merhabalar yapacağınız illegal işlemler sizin için kötü olabilir yapabileceğiniz en etik davranış site sahibi ile iletişime geçip açığı kapatmalarını sağlamanız.

gerekli cevaplar verilmiş zatten ama sahibini sevmiyorum demişsin peki ya senden şikayetçi olsa hem muhtemelen hosting sunucu sahibi hemde paket sahibi şikayet de bullunabilir.
çünkü yapmak istediğin bilgilendirme dışında doğru birşey değil sev yada sevme kimseinin hakkını gasp etmen veya taciz etmen doğru değil.

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
PHP veya asp.net ile UDP flood yapmak çok basittir. 3-4 site, ortalama bir siteyi UDP flood ile düşürebilirler çünkü web siteleri bizim normal ev bağlantılarına göre çok daha yüksek upload hızına sahiptir.
ihan3t gelirse, bu işi ilk onun yaptığını gördüm Türkiye'de.. Ondan örnek alıp denediğimde ben de epeyce faydalı olduğunu gördüm.

Siteyi tamamen sağlam bırak, sadece sen istediğinde erişebileceğin, UDP flood yapan bir sayfa bırak. Max_execution_time'ı değiştirirsin, bu timeout'tan hemen önce site kendisine redirect eder, arada 300-400 milisaniye ancak flood etmeden durmuş olur böylece.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
27
PHP veya asp.net ile UDP flood yapmak çok basittir. 3-4 site, ortalama bir siteyi UDP flood ile düşürebilirler çünkü web siteleri bizim normal ev bağlantılarına göre çok daha yüksek upload hızına sahiptir.

ihan3t gelirse, bu işi ilk onun yaptığını gördüm Türkiye'de.. Ondan örnek alıp denediğimde ben de epeyce faydalı olduğunu gördüm.

Siteyi tamamen sağlam bırak, sadece sen istediğinde erişebileceğin, UDP flood yapan bir sayfa bırak. Max_execution_time'ı değiştirirsin, bu timeout'tan hemen önce site kendisine redirect eder, arada 300-400 milisaniye ancak flood etmeden durmuş olur böylece.

Ddos konusu açılınca aklıma sledgehammer(balyoz dos) geldi, zztri hocamız rootdeveloper kurulduğu zaman geliştirmişti. Dünya haberlerine girmiştik o zamanlar:

https://www.forcepoint.com/sites/de...ammer_the_gamification_of_ddos_attacks_en.pdf

https://www.scmagazine.com/home/sec...ogram-recruits-attackers-by-making-it-a-game/

https://threatpost.com/hackers-gamify-ddos-attacks-with-collaborative-platform/122290/

İnternette sledgehammer ddos diye aratınca daha tonla haber çıkıyor.

TurkHackTeam ve rootdeveloperın adını tüm dünyaya duyuran bir işti.

Eystertytr

Yeni üye
31 May 2019
30
0

@ihan3t gelirse, bu işi ilk onun yaptığını gördüm Türkiye'de.. Ondan örnek alıp denediğimde ben de epeyce faydalı olduğunu gördüm.

Yararlı cevap için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.