Elektrik direkleri veya trafo hack ;)

1 Ocak 2016
145
0
Nereye
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bugün size elektrik direkleri veya trafodan elektriği kesme ile ilgili bi paylaşım yapıyorum. Neyse konuya giriş yapalım ;
O direklerin kapağını açıyoruz ardından orda sarı kablomuz var ama kablo çok olduğu için başı 0 la başlayan kablodur. O numarayı telefonunuzdan mesaj kismina gelereko numaraya jdhdjb felan yazarak mesaj gonderin isinize yariyacaktir .
Olacaklardan Tht olarak hiç bi sorumluluk almayız .

İyi Eglenceler
O sarı kablonun numarasını hangi numaraya msj atıyoruz?

TroLLsTR

Üye
31 Ocak 2016
167
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bugün size elektrik direkleri veya trafodan elektriği kesme ile ilgili bi paylaşım yapıyorum. Neyse konuya giriş yapalım ;
O direklerin kapağını açıyoruz ardından orda sarı kablomuz var ama kablo çok olduğu için başı 0 la başlayan kablodur. O numarayı telefonunuzdan mesaj kismina gelereko numaraya jdhdjb felan yazarak mesaj gonderin isinize yariyacaktir .
Olacaklardan Tht olarak hiç bi sorumluluk almayız .

İyi Eglenceler

Şahsen Denedim Kabloyu Bulamayınca (şaka Bir Tarafa) Sinirden Tüm KAbloları Kestim Elektrik ÇArptı Baya Yedim Acillik oldum elektrik yerken patladı direk lambası kafama çarptı kafamı yardı ama bunu 9ay önce yapmıştım Cidden Oldu Yani :D

siyanuretkisi

Yeni üye
14 Şub 2016
12
0
İstanbul
O sarı kablonun numarasını hangi numaraya msj atıyoruz?

Hicbiyere atmiyorsun kardeşim o numaraya selam yaz mesaj at ama iphone gerekli ve bu işlemi söyle gerçekleştir
1 numarayı al
2 iphonun Wifi mobil veri ve Bluetooth unu aç
3 numaraya mesaj at yada ara
4 ordan uzaklaş

----------------------------------------------------------------------------------
BİR TÜRK BİN CİHANA BEDELDİR!
ÜSTÜMÜZDE OYNANAN ALİ CENGİZ BU NEDENDİR!

bezor1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
600
1
Arkanda
trafoyu açdım 0 lı hepsi ve cogu sarı oldu ıcın su dok dum patlıordu yandı biraz elektrık gıtdı gelı gene olmadı sarıların hepsini çakmakla yakıp dışdaki kabugu ertip ****l kısmı kesdim şimdi belediye işçi yolamıor bunu 4 sokak ötedeki net cafeden yazıom neydi günahım AW:DAW

Mamacym

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
828
3
Çorum
trafoyu açdım 0 lı hepsi ve cogu sarı oldu ıcın su dok dum patlıordu yandı biraz elektrık gıtdı gelı gene olmadı sarıların hepsini çakmakla yakıp dışdaki kabugu ertip ****l kısmı kesdim şimdi belediye işçi yolamıor bunu 4 sokak ötedeki net cafeden yazıom neydi günahım AW:DAW

Guldurdun :RpS_wink:

Atduskunu

Yeni üye
27 Tem 2012
35
0
Bizim köyde bir benzerini kargalar yapardı. Trollük yapayım derken hepsi kömür tozu oldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.