Email dolandırıcılığı hk.

mrROBOT24

Üye
10 Şub 2019
123
3
isvicre/Basel
merhaba arkadaslar konuyu dogru yere mi yazdim bilmiyorum ama bugun bana email geldi ve emailde söyle diyor

Sana yazıyorum çünkü websiteorno'nun web sitesindeyim. ziyaret ettin. Vrus, kişisel bilgilerinizi topladı.. Kabul etmeliyim ki, çok sapkınsın ..... Ayrıca, yazılım kişilerinizi kopyaladı. Bitcoin'de bana 2.000 EUR öderseniz videoyu silerim. 2.000 EUR = 0.1901248 BTC Bu ödeme adresi: 3A8f9Xoos968q5q5CJ63G2fHms9K6rHDfP 48 saat içinde ödemeyi göndermezseniz, Bu videoyu tüm arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza göndereceğim. Nerede yaşadığını biliyorum. Ödeme için size 48 Ştunden veriyorum. Bana söylemek gerekli değil Bana parayı gönderdin. Bu adres size bağlı, sistemimin tüm verileri olacak İletimden sonra otomatik olarak silin. *********************************************** Bu adrese anında 2.000 EUR (0.1901248 BTC) gönder: 0.1901248 BTC bu adrese: 3A8f9Xoos968q5q5CJ63G2fHms9K6rHDfP (Kopyala yapıştır) *********************************************** 1 BTC = 10.625 EUR, bu yüzden 0.1901248 BTC gönder Yukarıdaki adrese .. Bitcoin'i nasıl göndereceğinizi bilmiyorsanız, Google’a gönderin. Polisi açabilirsin ama kimse sana yardım edemez. Beni kandırmaya çalışırsan fark edeceğim! Ben senin ülkende yaşamıyorum Sende ben ol 9 ay sonra bulamıyorum. Yakında görüşürüz. Utanç ve mahvolmuş olabileceğinizi düşünün. Anonim hacker

bu sizce reklam kokan hareketler mi yoksa gercek midir herkeze mi gönderiyorlar=

Moderatör tarafında düzenlendi:
23 Ağu 2017
100
0
merhaba arkadaslar konuyu dogru yere mi yazdim bilmiyorum ama bugun bana email geldi ve emailde söyle diyor

Sana yazıyorum çünkü websiteorno'nun web sitesindeyim. ziyaret ettin. Vrus, kişisel bilgilerinizi topladı. ve mastürbasyon sırasında karmasını açtı. Kabul etmeliyim ki, çok sapkınsın ..... Ayrıca, yazılım kişilerinizi kopyaladı. Bitcoin'de bana 2.000 EUR öderseniz videoyu silerim. 2.000 EUR = 0.1901248 BTC Bu ödeme adresi: 3A8f9Xoos968q5q5CJ63G2fHms9K6rHDfP 48 saat içinde ödemeyi göndermezseniz, Bu videoyu tüm arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza göndereceğim. Nerede yaşadığını biliyorum. Ödeme için size 48 Ştunden veriyorum. Bana söylemek gerekli değil Bana parayı gönderdin. Bu adres size bağlı, sistemimin tüm verileri olacak İletimden sonra otomatik olarak silin. *********************************************** Bu adrese anında 2.000 EUR (0.1901248 BTC) gönder: 0.1901248 BTC bu adrese: 3A8f9Xoos968q5q5CJ63G2fHms9K6rHDfP (Kopyala yapıştır) *********************************************** 1 BTC = 10.625 EUR, bu yüzden 0.1901248 BTC gönder Yukarıdaki adrese .. Bitcoin'i nasıl göndereceğinizi bilmiyorsanız, Google’a gönderin. Polisi açabilirsin ama kimse sana yardım edemez. Beni kandırmaya çalışırsan fark edeceğim! Ben senin ülkende yaşamıyorum Sende ben ol 9 ay sonra bulamıyorum. Yakında görüşürüz. Utanç ve mahvolmuş olabileceğinizi düşünün. Anonim hacker

bu sizce reklam kokan hareketler mi yoksa gercek midir herkeze mi gönderiyorlar=

Saçma sil gitsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.