Emeğe Saygımız sonsuz, Bende geldim aranıza bir emek vermeye!

knsptk

Yeni üye
20 Tem 2009
23
0
Arkadaşlar merhaba.15 yaşındayım.İlerde yazılım mühendisliği okumayı düşünüyorum.Bilgisayar başında gün 12 saatten fazla vakit geçiriyorum tabi oku başlayınca sadece hafta sonları ilgileniyorum.Visual basic,c++,bikaç oyun engine si falan kullandım.Programlama bilgim var anlıyacağınız.Ayrıca orta seviye php biliyorum.Yani bir browser oyun yazabilecek düzeyde.Assembly başladım.Görsel dersler var ancak adamın anlatması pek bana haz vermediği için yeni arayışlar içine girdim.İnternette assembly hakkında pek bişi bulamıyorsunuz.Kitaplardan deseniz kitapçılarda bulunamıyor.Her neyse benim adım olga xD Erkeğim ve türküm.Babam kurbanıyım ben.Abimin ismi tolga ve uysun diye babam olga koymuş(biliyorum nekadar saçma diceksiniz)...Ama önemli değil ben ismimi seviyorum ve gelen tepkilere karşı dimdik durabiliyorum.Sonuç olarak insanların değil benim ne düşündüğüm önemli.Ben benliğimi kaybetmedikten sonra bir problem olacağını düşünmüyorum.Bende artık bir THT üyesiyim.Büyüklerimden benden daha bilgililerden birşeyler öğrenmeye çalışacağım.Paylaşımı çok seviyorum.Diğer üyelerinde benden bilgi paylaşımını eksik etmiceğini düşünüyorum.Herkese selamlar olsun bende artık aranızdayım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.