En basit UD yöntemlerinden biri (Videolu Anlatım)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Emeğine sağlık TheEos benide VB.net e başlattırdın :) Şimdi sorularıma gelelim .Ben bu source kodlarını ve kendi programlarımı kullanarak fud stub yaptım.. sonrasında 1 antinin yakaladığı binderi yaptım. Stubu Bindere resource fln ettim tabi .En sonunda DC serverini binderledim serveri 10 anti yakaladı .

Anlamaya çalıştığım şimdi bu stub nedir neden çalıştığında "İnvisible olan bir exe yapıyoruz sonra neden bunu bindere enjekte ediyoruz.

İkinci olarakta stub dosyasının sourcesini undetect yapmak için değişken değiştirme şifreleme gibi metodlar uyguluyoruz ama ne uğruna amaç ne yani stubu udlayınca SERVERimizde udlanmışmı oluyor.. .

Eğer böyleyse peki ozaman benim Stubunu fudladığım Binderden Çıkan SErverimi neden 10 anti yakaladı
. .
3 sorum var şimdilik anlamaya başlamak için Yine emeklerinden dolayı teşekkürler TheEos ..D

Cevap PM yolu ile uzun uzun verilmiştir. Umarım yararlı olmuştur. Teşekkürler...

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,539
2
Ustadim...bu yontem biraz garib ilk kez goruyorum bu yontemi ..deniyecem...patlasimin cok guzel..allah razi olsun...

xXErmanXx

Yeni üye
17 Eki 2014
40
0
konuyu tamamen herşeyi yaptım undector ve fedfucator ' e kadar herşeyi yaptım virüs yakalamıyo ama bağlantıda gelmiyo bi çözüm öner abi

wOzZz

Üye
20 Haz 2013
219
0
Tanrıdağ
Güzel sonuç aldım,teşekkürler dostum :)
Avira'yı da geçebilirsek %100 Fud olacak,bu da müthiş olacak :)
image.php

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.