En Çok Gururlandığınız Anlar

mbugra69

Üye
13 Nis 2012
137
0
Bir arkadaş "En Çok Korktuğunuz Anlar" diye konu açmış ben de böyle bir konu açayım dedim.

Evet arkadaşlar en çok gururlandığınız anlardan bahsedin bu konuda:)

Okuldan mezun olmak olur , ilk hackiniz olur , ilk program yazışınız aklınıza her ne geliyorsa.

Ben ilk defa 5. sınıfa giderken visual basic'te hesap makinesi yapmıştım. Aklımdan " benim yaşımdakiler oyun oynarken ben program yazıyorum vay bee" diyordum...​

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Bir sınıfta sınav oluyorduk.Hoca sınıfın en çalışkan öğrencilerinden birini oturtmuştu yanıma.Sınav bitmek üzereyken diğer öğrenciler arasında bir tartışma geçti (galiba,öyle hatırlıyorum) Hoca "bu çocuk yanında çalışkan biri olmasına rağmen kopya çekmiyor" dedi ve sınıf beni alkışladı.Bilmiyorum yani güzel bir anıydı.Okulda kopya çekmeyen nadir öğrencilerden biriyim.Hala öyleyim.

mbugra69

Üye
13 Nis 2012
137
0
Bir sınıfta sınav oluyorduk.Hoca sınıfın en çalışkan öğrencilerinden birini oturtmuştu yanıma.Sınav bitmek üzereyken diğer öğrenciler arasında bir tartışma geçti (galiba,öyle hatırlıyorum) Hoca "bu çocuk yanında çalışkan biri olmasına rağmen kopya çekmiyor" dedi ve sınıf beni alkışladı.Bilmiyorum yani güzel bir anıydı.Okulda kopya çekmeyen nadir öğrencilerden biriyim.Hala öyleyim.

Kul hakkı yemiyorsun işte ne güzel :)

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
39
Unmöglichkei
97-98 senesi , askeri liseden mezun olduğumda ayrı bir gurur ayrı bir heyecan vardı. Dünya toz pembe , nasıl bir mutluluk anlatamam. Kalmadı tabi o heyecan , günden güne köreldi gitti.

SaruH4N

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,635
129
saru.php
Dün Üniversitede Derste Hocalar THT'nin Yaptığı hollandaya yapılan Operasyonları konuşuyordu. Dün Çok Gururlandım mesela :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.