Çözüldü En etkili ddos

1 Şub 2015
66
0
Öncelikle SA arkadaşlar ben size bi konuda danısmak istiyorum şimdi biliyorsunuz oxiye vs saldırı yapılıyo yayını kapatıyo adam bu 1. o hangi ddosla yapılıyo 2. böle arkadaşlar sw lere ddos atılıyo bazen sw kapanıyo ama ddosu çekince tekrar açılıyo ve bu hangi ddos Şimdiden çok teşekür edeirm iyi günler dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Şub 2015
66
0
Beyler teşekürler amas sorumu anlamaıdnız oxi gibi birine ztn zaman ayırmam kendi haline bırakırım ama kavga ettigim tartıştıgım insanlara tabikide saldırı ypamak isterim ama hangi ddos işte botnet diyosunuz aga ben botneti kullanmayı bilmiyorum nasıl saldırıyım bi eyitim videosu vs varmı

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Sıralıyorum.
1.)HOİC
2.)LOİC
3.)Anonymous DDOS
4.)Zeus
5.)İp Killer
6.)WARBOT
7.)HOKOPS BOTNET
8.)Dark Doser

böyle gider :D

Süpersin Üstad Verdim Teşekkürünüde Ben H.O.I.C ide L.O.I.C ide denedim ama hiç etki etmedi benim kendi pc de yavaşladı site ama arkadaşa mesaj attım facebook üzerinden o baktı hiçbir kasma bulamadı ve bunu oyun serverında denedim oyunda (server)da hiçbir değişiklik (lag vb) yok oyun serverı için hangisini kullanmalıyım ? Oyun Garrys Mod ? Geçende aynı sw ye birisi geldi ddos attı 3 saatmi ne ddos sürdü THT denim dedi çıktı kumul muydu neydi hatta :D İnanmıyacaksın Ama Server PKK destekcisinin kurduğu bir server :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.