☆ En Etkili Seo Yöntemleri

MuhammetBalci

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
525
1
Istanbul
Online mafya sahibi olarak bilgilerimi sizinle paylaşmak istedim umarım bu makalem sizlere yararlı olur sabite alınmasını arz ederim konuyla ilgili tüm sorular ve görüşlerinizi bekliyorum

[COLOR="red

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
Teşekkür ederim fakat bu seo noluyo bu aralar hep karşıma çıktı fakat bakma fırsatım olmadı özet geçebilirmisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.