En Fazla Nasıl Anonim Kalınır ?

porrsuk

Üye
15 Şub 2021
118
20
öncelikle crack sorulaı yasak olduğunu bilmiyodum . Konu bu deil.

(konu ) En fazla nasıl gizli kalabilirim ve nasıl

ve ücretsiz vpn en iyi , güvenilir hangisi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nonantiy

Global Moderatör
28 Haz 2020
1,998
1,092
Kayseri
Cevap: En fazla nasıl anonim olurum

Merhabalar, eger olabilecegin en anonim bir sekilde internete dolasmak istiyorsan bu adimlari yapmalisin;
Whonix veya Tails Linux dagiticilarindan birini kullanmalisin cunku bu isletim sistemi otomatik olarak seni tor agina baglamakta.
Internetini Tor agindan aktarman gerekiyor veya kendine yeni bir cloud makine satin alip kendi internetini oradan gecire billirsin. Not:Her firma kullanicilarin gizliline onem vermiyor.

Eger bu adimlari yaparsan kutunun icinde kutu mantiginda bilgisayar kullanicaksin.

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN

Merhaba , anonim olsanız bile bir açıkta ortaya çıkarsınız bu durum biraz zordur ilk önce ıp adresiniz değiştirmek ile başlar genelde ücretsiz vpnlerden çok linux toollarını öneriyorum Windows için NordVPN gayet iyi bir seçim olacaktır.

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,716

Nord vpn, hma vpn veya express vpn tavsiye ederim. tor browser da kullanırsan yüksek düzeyde anonim kalabilirsiniz. sanal makineler veya sanal bilgisayarda kullanabilirsiniz.

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay

Yapacağınız işlemlere göre belirli senaryolar izliyerek kendinizi gizli tutabilirsiniz, Ama genele bakacak olursak sanal PC üzerinden ya da Vpn programları ile Kali Lunix Tool'ları ile anonim bir tavır ve seyir izlersiniz İp değiştirmek ilk yapacağınız şey olabilir bu seneryoda ek olarak girdiğiniz ortamlarda sohbetlerde de kimliğiniz hakkında bilgi vermekten kaçınmaya dikkat ediniz.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün

Merhabalar öncelikle tamamen gizlilik diye bir şey yok. Bunu belirtmek isterim. Ancak Tor browser ve VPN kullanarak gizlenebilirsiniz
Bununla birlikte Statik ve Dinamik İp kavramlarınıda bakmanızı öneririm.

İyi forumlar. :)

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs

Merhabalar;
%100 anonim olamazsınız.
Ve bir pislik ya da büyük bir
yasa dışı işte bulunmadığınız süreçte
buna gerek de yoktur zaten.

Fakat iyi seviye bir anonimlik
sağlanabilir:

•AnonaBox Satın alarak takip edilmesi
zor olan fiziksel TOR bağlantısı edinin.

•Whonix kullanın.

•İnternet üzerinde gerçek bir bilgi
kullanmayın ve sahte bir kişilik kurgulayın.

•Sosyal medya kullanmayın

•Dikkatli davranın (en önemli)

22 Şub 2021
219
1
System32

Öncelikle şunu bil tam olarak anonim olamazsın

Sadece biraz gizlenirsin oda beleş şeylerle çok zor

Bunların hepsi db verilerinde seni tutuyorlar sonuçta.

Şimdi diyeceksin DarkWeb hackerları nasıl gizleniyor onları nasıl bulamıyorlar.

Onların çok farklı şeyleri var bu programların çoğuna hakim değilim olanıda bulmak zor Tor Browser bu işin en basit yollarından ama ne kadar anonim sana kalmış.
Zaten iyi gizlenmek için senin elindeki bilgisayar yetmez.Farklı cihazlar aletler vb. şeyler lazım.

İnternetteki çoğu şey yanlış bu konu hakkındaki bunu nasıl araştırcam diyorsan oku tek yapman gereken bu bu konu hakkında dergi kitap makale ne bulursan oku ben bildiğim herşeyi okuyarak öğrendim.

Son düzenleme:

xKURSADx

Yeni üye
12 Mar 2021
23
0

Bütün cevapları okudum yok şu vpn kullan yok o vpn kullan istediğin vpn'i kullan gene bulunursun İSP'ler senin trafiğini izliyor durmadan. Sana bir tavsiye vereyim. Gidip bir tane router alıyorsun güzellerinden ardından kendi modemini bridge moduna alıyorsun router ile bağlıyorsun bu sayede modemin artık isp'lere yeteri kadar bilgi sağlamıyor. Ardından veri güvenliğini önemsiyorsan " Tails kuruyorsun" ben internette anonim olucam diyorsan " Whonix kuruyorsun " başka bir vpn felan kurmana gerek yok

theSerpent

Yeni üye
17 Mar 2021
36
0

Bütün cevapları okudum yok şu vpn kullan yok o vpn kullan istediğin vpn'i kullan gene bulunursun İSP'ler senin trafiğini izliyor durmadan. Sana bir tavsiye vereyim. Gidip bir tane router alıyorsun güzellerinden ardından kendi modemini bridge moduna alıyorsun router ile bağlıyorsun bu sayede modemin artık isp'lere yeteri kadar bilgi sağlamıyor. Ardından veri güvenliğini önemsiyorsan " Tails kuruyorsun" ben internette anonim olucam diyorsan " Whonix kuruyorsun " başka bir vpn felan kurmana gerek yok

VPN ISP'den saklıyor fakat her VPN log tuttuğu için VPN kullanmak güvenli değil. Bitcoin ile VDS kiralayıp ağ trafiğini şifrelediğiniz taktirde kendi log tutmayan VPN'inizi kullandığınız için ISP'den saklanırsınız, o VDS'den de TOR'a bağlanıp log tutmayan işletim sistemleri kullandığınıza emin olursanız tamamen anonim olursunuz.

Modemi bridge moduna almanın nasıl gizlilik sağladığını anlatır mısınız acaba? İnternetten baktım fakat anlamadım.

T1GER

Yeni üye
19 Mar 2021
21
0
AŞK ACISI

tek söyleyebileceğim " windows un VPN 'sini kullanma" ben uzun zamandır "******" vpn yi kulanıyordum sonra niyeyse o programı kaldırdılar nedenini "bilmiyorum"

Sanırım NeoNa*zizm Propagandası yaptıkları için yasaklandılar

"USA banned the site named ******" diye bir yazı çıkıyor

Son düzenleme:

xKURSADx

Yeni üye
12 Mar 2021
23
0

VPN ISP'den saklıyor fakat her VPN log tuttuğu için VPN kullanmak güvenli değil. Bitcoin ile VDS kiralayıp ağ trafiğini şifrelediğiniz taktirde kendi log tutmayan VPN'inizi kullandığınız için ISP'den saklanırsınız, o VDS'den de TOR'a bağlanıp log tutmayan işletim sistemleri kullandığınıza emin olursanız tamamen anonim olursunuz.

Modemi bridge moduna almanın nasıl gizlilik sağladığını anlatır mısınız acaba? İnternetten baktım fakat anlamadım.

vpn ispden saklıyor evet ama o vpn'e girene kadar isp sizi izliyor gelen giden istekleri görüyor :D onu ne yapıcaz . Bitcoin ile vds kiralayın diyorsunuz sanırım 2010 2011 yılında yaşıyorsunuz " BİTCOİN'İN İZİ SÜRÜLÜYOR BLOCKCHAİN DENİLEN KAVRAM OKADAR GELİŞTİ Kİ TX KODLARIN TAKİBİ YAPILIYOR GELEN GİDEN YERLER BELLİ OLUYOR O YÜZDEN BİTCOİN GÜVENİLİR DEĞİL ESKİSİ GİBİ " Peki vds alıcam diyorsun o vds seni zaten başı boş bırakıyor değil mi kapısını polis çalınca aa yok ben bu arkadaşı tanımıyorum dicek zaten direk artık şunun anlaşılması gerekiyor " TAMAMEN ANONİMLİK DİYE BİRŞEY YOK "
En son soruna gelirsek
sen port açmak istediğinde müşteri hizmetlerini arıyorsun örnek olarak ordaki teknisyen senin modemine bağlanıyor trafiğini izliyor. Ama sen modemi bridge moduna alırsan o trafiği izleyemez çünkü sen internete o modemden çıkmıyorsun " ROUTER ÜZERİNDEN ÇIKIYORSUN "
Daha çok anlatmak isterdim ama herşeyi yazarak anlatamıyorsun malesef

B3yUtech

Üye
2 Mar 2021
86
1

vpn ispden saklıyor evet ama o vpn'e girene kadar isp sizi izliyor gelen giden istekleri görüyor :D onu ne yapıcaz . Bitcoin ile vds kiralayın diyorsunuz sanırım 2010 2011 yılında yaşıyorsunuz " BİTCOİN'İN İZİ SÜRÜLÜYOR BLOCKCHAİN DENİLEN KAVRAM OKADAR GELİŞTİ Kİ TX KODLARIN TAKİBİ YAPILIYOR GELEN GİDEN YERLER BELLİ OLUYOR O YÜZDEN BİTCOİN GÜVENİLİR DEĞİL ESKİSİ GİBİ " Peki vds alıcam diyorsun o vds seni zaten başı boş bırakıyor değil mi kapısını polis çalınca aa yok ben bu arkadaşı tanımıyorum dicek zaten direk artık şunun anlaşılması gerekiyor " TAMAMEN ANONİMLİK DİYE BİRŞEY YOK "
En son soruna gelirsek
sen port açmak istediğinde müşteri hizmetlerini arıyorsun örnek olarak ordaki teknisyen senin modemine bağlanıyor trafiğini izliyor. Ama sen modemi bridge moduna alırsan o trafiği izleyemez çünkü sen internete o modemden çıkmıyorsun " ROUTER ÜZERİNDEN ÇIKIYORSUN "
Daha çok anlatmak isterdim ama herşeyi yazarak anlatamıyorsun malesef
Hocam router tavsiyeniz var mıdır? Bir de ayrıca bayağı belalı işlere bulaşıp da yakalanmayan veya yakalanması bir hayli uzun ve zahmetli olan hackerlar bunu nasıl yapıyor peki?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.