en gelişmiş virüs programı hangisi?

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
en iyi virüs programı Kaspersky ama pc cok kastıgı ıcın fazla tercıg edılmez onun ıcın nod2 tercih edilir ve benimde tercihimdir sanki acık degıl gıbı calısır ne kadar Kaspersky kadar iyi saldıramasada super bi virüs programındır

Revenge_Team

Yeni üye
22 Eki 2009
45
0
İstanbul
Kaspersky aşırı kasıyor bilgisayarları en iyisi olmasından dolayı sanırım,ama ben nod 32 Antivirüs 4'ü kullanıyorum ve çok iyi...

ismaily86

Yeni üye
28 Ocak 2009
10
0
arkadaslar... ben 10 sendir bir virüs programi biliyorum !

www.free-av.com

Kaspersky Bilgisayari cok kasiyor gerekirse sistemi cökertiyor virus buldum diye... (basima cok geldi)
eset nod 32 cogu virüsleri görmüyor ! (tr de sadece türkce oldugu icin cok yaygin)
norton zaten birsey dememe gerek yok ! FBI ve CIA oyuncagidir !

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Bu tür testlerde herkes kendi programının birinci olan kısmını gösteriyor bu ürünlerin hepsinin iyi oldugunu düşünmüyorum kullandıgım yukarıdaki ürünlerin cogunda iyi olarak escan antivirus ve clamw var hiç adı gecmemiş
bagımısız test raporlarını koyalım olmzsa Ne kadar doğru bilmiyorum ama paylaşiyorum..
On-demand detection of virus/malware:
AntiVirusKit (AVK)——– %99,45 advanced+
TrustPort AV WS——— %99,36 advanced+
AntiVir PE Premium——- %98,85 advanced+
F-Secure Anti-Virus—— %97,91 advanced+
Kaspersky AV———— %97,89 advanced+
eScan Anti-Virus——— %97,89 advanced+
Norton Anti-Virus——– %96,83 advanced
NOD32 Anti-Virus——– %96,71 advanced
AVG Anti-Malware——- %96,37 advanced
BitDefender Prof.+—— %96,31 advanced
FortiClient————– %93,99 advanced
Avast! Professional—— %93,86 advanced
NormanVirusControl—– %93,63 advanced
F-Prot Anti-Virus——– %93,27 advanced
McAfee VirusScan——- %91,63 standart
Dr. Web—————- %89,27 standart
Microsoft OneCare—— %82,40 derece elde edemedi

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
nod 32 bişi bulmuyor karpsky 2009 var güzel ama pc hızlısa kasma bişi etmez ben kullanıyorum memnunum

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
arkadaslar ne kasper ne nod faso fiso bunlar avira (antivir) dan sasmayın derim

Son düzenleme:

sentelo

Yeni üye
7 Ağu 2009
11
0
bence nod32 ile kaspersky güncel olduktan sonra pc yi kasmadan temiz çözüm sağlıyor...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Konunun tarihine bakmıyormu yorum yapan arkadaşlar? Eski konuları güncelleyip durmayın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.