En Güvenilir Ve En Hızlı VPN [>Hacker By Anonim<]

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
Diyelim ki ben bu vpn ni indirdim senin koyduğun linkten kullandım. belli bir data'yı aştıktan sonra vpn hizmetini kesiyorlar mı ? Yahut süre sınırı var mı ? Klasik 7-30 gün trial mı ?

the shaft

Üye
10 Eki 2009
81
0
hocam anlatım çok güzel emeğinize saglık hız testinde hızlı gösteriyor fakat downloanda ve surfde kendi hızımıza bile zor çıkıyoruz downloanda en fazla 3 mb gördüm

the shaft

Üye
10 Eki 2009
81
0
idm ile indirirken etkilemez demişsiniz fakat film açtım 480 p zor açıyor nettede çok kasyor arada nerde işimize yarıyor en fazla hız testinde sanırım hız olarak bir faydası yok malesef yinede teşekkürler

flippin

Üye
18 Ocak 2009
140
0
3396incic5891133.png

ilk bağlanıyordu bugün bağlanmaz oldu boyle bir hata veriyor, free account 1 haftalık galiba

9 Şub 2015
87
0
arkadaşlar hızınızın yükselme sebebi : speedtest.net de hız testi yaparken vpn serverın olduğu konuma en yakın bölge seçilir. bu yüzden serverın hızını ölçer ve sizde kendi hızınız sanabilirsiniz , aslında o sizin hızınız değil serverın hızıdır. speedtest yaparken kendi konumunuzu seçip ölçerseniz gerçek hızınızı bulmuş olursunuz. arkadaşların idm ve diğer indirme işlemlerinde yavaş olduğunu söylüyorlar sebebi bu olaydır. sonuç olarak hızınız artmıyor malesef.

memoly54

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
320
0
Amsterdam
illegal işler yapılcağı zaman log tutan bir vpn oldugunu sanıyorum polis kapıya dayandımı bızı ele verebılır. %100 gizlilik sunmuyor

mrmanas

Yeni üye
24 Haz 2016
15
0
Şuan şaşkınlık içerisindeyim 0.63 ken 27.37 e çıktı çok şaşkınım eline sağlık binbaşım

aleeted

Katılımcı Üye
17 Eyl 2008
328
0
42
Earth
eline sağlık kardeşim

kotam dolmuştu benim de 2 küsür ama şimdi 11 küsür :)
teşekkür ederim

tilkiii

Yeni üye
26 Haz 2015
6
0
hocam emeğine sağlık öncelikle fakat bir sorum olacak benim hız sabit kaldı nedendir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.