En iyi 10 Anti Virüs ( Ayrıntılı )

6 Ocak 2013
151
5
Beyler ben Aviranın son sürümünü full olarak kullanıyorum. Virüs arşivi geniştir. Hiçbir donma yaşamazsınız. Merhameti yoktur :D Sil dedinmi tozunu bırakmaz. Bununla beraber Malwarebytes Anti-Malwere kullanmanızı öneririm. Özellikle benim gibi deep webde takılıyorsanız antivirüsünüzü duraklatın pcyi taratın trojanların feriştahını beller ewelAllah :D

Stick Man

Üye
22 Tem 2014
97
0
capital.html
-Opps

Burada bir karışıklık olmuş sanki (-:

Bitdefender 1. Sırada Olması Gerekmiyor Muydu :) ? Bunu Hem Kendi Deneyimlerimden Yola Çıkarak, Hem de 2014'ün Sıralamasına Oranla Söylüyorum :)

Avirayı Bilmem Ama, Eset Kaspersky, Norton ve AVG yi Kullandım. Hiçbirinin BitDefender'dan Daha İyi Olduğunu Söyleyemem .

Son düzenleme:

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
-Opps

Burada bir karışıklık olmuş sanki (-:

Bitdefender 1. Sırada Olması Gerekmiyor Muydu :) ? Bunu Hem Kendi Deneyimlerimden Yola Çıkarak, Hem de 2014'ün Sıralamasına Oranla Söylüyorum :)

Avirayı Bilmem Ama, Eset Kaspersky, Norton ve AVG yi Kullandım. Hiçbirinin BitDefender'dan Daha İyi Olduğunu Söyleyemem .

Ben nerdeyse hepsini denedim bu benim sıralamamdır :) Tabi sıralama değişik olabilir

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Liste sonuna bunuda ekler misiniz :D

onBy1o.png

:RpS_flapper::RpS_flapper:

kimobaba

Yeni üye
6 Ağu 2012
27
0
Şuan Avast kullanıyorum ama memnun değilim bilgisayarımı kasmıcak ama bilgisayarımı koruyabilecek bir anti virüs istiyorum. Öneriniz nedir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.