En iyi 10 Anti Virüs ( Ayrıntılı )

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Bence en kolay geçilebileni avgdir vede çok yer kaplar kaspersky ise her sürümde mbsi azalıyor işlev çoğalıyor

Çok yanlış düşünüyorsun kardeşim Kaspersky pcleri çok kastırır . Avg ise basit arayüzü ile hiç bi pcde kasma vb şeyler yapmaz en kolay da avg geçilmez çok güzel bir anti virüs tür iyi günler .;)

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Çok yanlış düşünüyorsun kardeşim Kaspersky pcleri çok kastırır . Avg ise basit arayüzü ile hiç bi pcde kasma vb şeyler yapmaz en kolay da avg geçilmez çok güzel bir anti virüs tür iyi günler .;)

Yap bir tane logger fudla avgden geçmesse yanıma gel.

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Kaspersky İnternet Security 1 yıllık kullanıyorum. Şuan 6. ayındayım her türlü virüsü anında kaldırıyor.
Hatta virüslü sitelere girmemi engelliyor. Bulut koruması ise çok iyi bir özellik, canlı destek sağlanıyor gibi.
Yanında IOBIT Malvare Fıghter Pro kullanıyorum.
MFP ve Kaspersky ikilisi muhteşem iş çıkarıyor.
Kale gibi sağlam bilgisayar isteyenlere bu ikiliyi öneririm :D

Son düzenleme:

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
Kaspersky İnternet Security 1 yıllık kullanıyorum. Şuan 6. ayındayım her türlü virüsü anında kaldırıyor.
Hatta virüslü sitelere girmemi engelliyor. Bulut koruması ise çok iyi bir özellik, canlı destek sağlanıyor gibi.
Yanında IOBIT Malvare Fıghter Pro kullanıyorum.
MGP ve Kaspersky ikilisi muhteşem iş çıkarıyor.
Kale gibi sağlam bilgisayar isteyenlere bu ikiliyi öneririm :D

Kaspersky çok Kasıyor sen Bunu Serverde Falanmı Kullanıyorsun hoş Serveride Kasıyorda
Mükemmel değil Ama
En Iyısı Advangate System Care ultimate ..

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Kaspersky çok Kasıyor sen Bunu Serverde Falanmı Kullanıyorsun hoş Serveride Kasıyorda
Mükemmel değil Ama
En Iyısı Advangate System Care ultimate ..

Benim bilgisayarım server düzeyinde değil, orta düzey bir sistem diyebilirim.
Özellikleri:
AMD FX 6100 4.2 GHZ
AMD R9 270X DC II
8 GB DDR3 1600 MHZ RAM
120 GB SSD disk.
1 TB Harddisk.

Bu sistemde Kasperky + IOBIT Malvare Fighter PRO + Advanced System Care 7.1 PRO kullanıyorum.
3'ünü kullandığım halde bilgisayarda her hangi bir yavaşlama yok.
Zaten oyun oynadığım zaman Kasperky'i kapattığımda 5-6 FPS artış gözlemliyorum oyunlarda. Demek ki gerçekten sistemi yoruyor ama masa üstünde onu fark etmek zor. SSD yerine HDD kullansaydım tabi açılış sırasında yavaşlık olacaktı.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Benim bilgisayarım server düzeyinde değil, orta düzey bir sistem diyebilirim.
Özellikleri:
AMD FX 6100 4.2 GHZ
AMD R9 270X DC II
8 GB DDR3 1600 MHZ RAM
120 GB SSD disk.
1 TB Harddisk.

Bu sistemde Kasperky + IOBIT Malvare Fighter PRO + Advanced System Care 7.1 PRO kullanıyorum.
3'ünü kullandığım halde bilgisayarda her hangi bir yavaşlama yok.
Zaten oyun oynadığım zaman Kasperky'i kapattığımda 5-6 FPS artış gözlemliyorum oyunlarda. Demek ki gerçekten sistemi yoruyor ama masa üstünde onu fark etmek zor. SSD yerine HDD kullansaydım tabi açılış sırasında yavaşlık olacaktı.

Sisteminiz orta değil çok iyi .

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
ASC Bir Anti virüs değildir .

ASC Ultimate sürümünde anti virüs vardır. ASC 7'de ise virüs programı yoktur.
Ben ikisinide kullandım Ultimate sürümünde virüs proramı olduğunu kendi gözlerim ile gördüm bu da resmi.
imgbe4abcb3cbae4ed4c521197585b8e1c2.jpg

Virüs programı diyemeyiz ama tarattığımızda virüsleri buluyordu.

Son düzenleme:

BlastDeath

Üye
9 Nis 2013
74
0
virüs girmeyen bilgisayar yoktur bilinçli kullanıcı vardır görüşündeyim kaspersky da yükleseniz virüs olarak algılanan bir şeyi kaşınarak hiçbir koruma olmadan(sandboxie deepfreeze virtual box...) açarsanız virüs yine girer.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.