En İyi Android Emülatörler

efekaan343

Yeni üye
25 Ağu 2021
26
13
19
Android Emülatörler ne işe yarar ? Android Emülatörler telefon da yaptığınız şeylerin aynısını bilgisayar da yapmanızı sağlar.Uygulamaları ve oyunları indirip çalıştırmanıza yardım eder.Piyasa da çok fazla android emülatör bulunmkata bu yüzden ben de sizler en iyi android emülatörleri değerledim değerledim.

1.BlueStacks (Yüksek Sistem)

indir.jpeg

BlueStacks, muhtemelen Android kullanıcıları arasında en bilinen Android emülatörüdür. Bu Emülatör genelde oyun oynamak için tercih edilir ve kurulumu son derece kolaydır. Play Store dışında, BlueStacks optimize edilmiş uygulamalarını kendi uygulama mağazasından indirme seçeneğini sunmaktadır. Her ne kadar BlueStacks klavye eşitlenesini destekliyor olsa da tuş vuruşlarında iyi sonuç vermiyor.

BlueStacks emülatörünün en büyük dezavantajı, verimlilik uygulamalarında yetersiz olması. Bunun dışında, sponsorlu reklamlar bu emülatörü kullananların canını oldukça sıkmaktadır.

BlueStacks Android emülatörü şu anda Android 7 Nougat’ı temel almaktadır.

Fiyat: Ücretsiz / Premium 24 $

Neden BlueStacks kullanmalıyım?​

• Teknik bilgi gerektirmeden kurulum yapılabilir
  • Birden fazla hesap desteği
  • En son Android sürümü
2.Memu Play (Orta Sistem)

en-iyi-android-emulatorler.jpeg

Memu, diğerlerine kıyasla nispeten yeni bir oyuncu emülatörü. 2015 yılında başlatılan Memu Play, yine oyun oynamaya odaklı bir emülatör. Hız ile ilgili olarak, bu Android emülatörü Nox ve BlueStacks ile benzer sonuçlar veriyor.

Memu Android emülatörünün en önemli özelliklerinden biri hem AMD hem de Nvidia çipleri ile destekleniyor olması. Aynı zamanda Android Jelly Bean, Kit Kat ve Lollipop gibi farklı Android sürümlerini de destekliyor. MeMu yüksek performanslı oyun oynamayı deneyimlemenizi sağlarken, grafik performansı nispeten zayıf.

Memu şu anda Android Lollipop’ı baz almaktadır ve verimlilik uygulamalarıyla sınıfın en iyisidir. Ingress ya da Pokémon Go gibi oyunlar oynamayı hedefliyorsanız , bu emülatör sizin seçiminiz olmalı.

Fiyat: Ücretsiz

Neden MEmu PLAY kullanmalıyım?​

• Anahtar Haritalama
  • Google Haritalar’da sanal konumunuzu ayarlama
  • AMD ve NVidia’yı destekleme
3.Nox Player (Düşük Sistem)

indir-1.jpeg

Nox Player özellikle Android oyuncularını hedef alan bir android emulator programıdır. Her ne kadar android emülatör olsa da Nox player işini iyi yapıyor ve PUBG veya Justice League gibi büyük oyunları oynamak için en uygun emülatörlerden biri olmayı başarıyor. Nox Emulator’ün en iyi yanı, sponsorlu reklamlar olmadan tamamen ücretsiz olmasıdır. Nox Player, en iyi kasmayan android emülatör yazılımlarından biridir.

Nox Player, Klavye, Fare ve Gamepad tuşlarını eşlemenizi sağlar. Örneğin, sağa kaydırmak için eşleme kısayolu gibi hareketler için klavye tuşları atayabilirsiniz.

Ayrıca, en iyi oyun sonuçlarını elde etmek için CPU ve RAM kullanımını ayarlar seçeneğinde belirleyebilirsiniz. Android’i kasmadan kullanmak odak noktanızda ise, Nox Player sanal cihazı bir dakikadan daha kısa sürede çalıştırmayı kolaylaştırır. Nox player pc için en iyi android emülatörlerinden biri olduğu için tavsiye edilmektedir.
Pek çok kişiye göre Nox player en hızlı android emulator olarak bilinir. Hız konusu farklı uygulamalar için göreceli olsa da sistemi yormayan stabil android emulator olarak da bilinir.

Nox ile ilgili tek sorun sisteme çok fazla yük bindirmesidir. Android bilindiği üzere aşırı kaynak tüketen bir işletim sistemi. Nox Player doğrudan donanımınızın kaynaklarını tüketmiyor olsa da içerisinde çalıştırdığı android kaynaklarınızı zorlayacaktır. Ayrıca içerisindeki android’i kolaylıkla root’layabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

Neden Nox Player kullanmalıyım?​

• Tek cihazda birden fazla pencere açabilirsiniz
  • Denetleyicilerdeki kısayolları eşleyebilirsiniz
  • Root yapmak oldukça kolaydır

gleylon

Üye
22 Haz 2015
100
8
Ellerine sağlık. Emulatorler genellikle işletim sistemiyle birlikte çalıştığı için ister istemez kasmaya neden olabilir onun yerine remix os, phonex os, prime os gibi işletim sistemleri hem çalışma açısından hem de windows'un yanına kurulabilme açısından daha önemlidir. Tabi bu kendi düşüncem.

efekaan343

Yeni üye
25 Ağu 2021
26
13
19
Ellerine sağlık. Emulatorler genellikle işletim sistemiyle birlikte çalıştığı için ister istemez kasmaya neden olabilir onun yerine remix os, phonex os, prime os gibi işletim sistemleri hem çalışma açısından hem de windows'un yanına kurulabilme açısından daha önemlidir. Tabi bu kendi düşüncem.
Çok haklısın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.