En iyi facebook çalma yöntemi

adampro5599

Yeni üye
25 Haz 2012
20
0
SELAMIN ALEYKÜM BENİM EN ÇOK KULLANDIĞIM TAKTIK VE BUNUN SAYESİNDE 5 TANE HESAP ÇALDIM :) www.fakenizinsitesi.com.nu diyelim :) Sonra Bu Konuşmaları yapalım Selamın Aleyküm :) Kardeş benim birtane arkadaşım var bu siteden para kazanıyor www.fakenizinsitesi.com.nu onun sitesini girip facebook'una giriş yaparsan (Bu facebook olsun) O Her girişinde 1 tl kazanacaktır ben girdim ve ona 1 tl kazandırdım lütfen ona sende yardım et sende sevap kazan merak etme facebookun filan çalınmıcak.

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
com.nu sitesinde yapılan hack veya yönledirme gibi uygulamalar kısa bir sürede kapatılmaktadır.

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
Kardeşim Çok Saçma Hele Sonuna Merak Etme Facebookun çalınmicak çok saçma
Yani Kimsenin Yiyeceğini Düşünmem :)

adampro5599

Yeni üye
25 Haz 2012
20
0
Demekki Onlar Daha Hackerlerin H sinden Bile Anlamıyordur Yada Pc bilgileri yoktur biri gelip bana bunu söylese gülmekten ölürüm tr.gg hep lamerler kullanıyo bunu söyleyim metin2 yang hack wolfteam karakter hack filan hepsi sahte

İstesem başka siteleri de kullanırım ama emin ol sosyal mühendisliğim iyi .

Loadi

Katılımcı Üye
22 Nis 2012
708
0
Konya
afedersnzde bu yöntemleri pek fazla yiyen kalmadı hele tr.gg gibi bi siteden anca bilmeyen ebeler dedeler yer yani istedğin kadar sosyal mühendsilğin olsun bu siteyi bilmeynlere dek gelmşsndr şnasa .d

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
İstesem başka siteleri de kullanırım ama emin ol sosyal mühendisliğim iyi .

Bugün Yılbaşında LED Tv Alcak Babama Sosyal Mühendisliğimi kullanarak 2.5 milyarlık tv aldırdım :) ondan sonrada teknosadaki adam seni satış pazarlama müdürü olarak aldırdım

Şimdi Dersenizki 2.5 Milyarlık Tv Aldın Bizemi Hava Atıyon ? Hayır sadece sosyal mühendisliğimi kullandım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.