En iyi phishing Scripti

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Netflix Phishing Scripti

Merhaba sevgili Turk Hack Team üyeleri baktım ve mantıklı çalışabilecek güzel duran bir netflix phishing yok ben de bugün sizlere kendim kodlamış olduğum netflix scriptini atmak istedim. Script tamamen benim tarafımca kodlanmıştır. Hiçbir alıntı kod bulunmamaktadır. Scriptte şifreleme vardır ve kodları izinsiz düzenlemek yasaktır. Eğer geliştirmek isteyen arkadaşlar varsa benden kaynak kodlarına ulaşabilirler ben herkes gibi yaptığım işi kıskanmam kodları paylaşırım :D Scripte yaşanılan olay hesaba şüpheli giriş yapıldığı ve netflix team tarafınfan doğrulanma istenmesi sıradan sıkıcı login sayfası gibi durmaz. Eğer biliyorsanız netflixde numara değiştirmek için telefona giden kod gerekiyor. Script kesinlikle login sayfası değildir login sayfasıyla hesap vurulmaz unutmayın :D script hesaba şüpheli giriş olduğunu ifade edecek şekilde kodlandı ve scriptte numara onay kısmı bulunmaktadır. tabi bu kodu sizin atmanız gerekiyor. Scriptte türkçe ve ingilizce dil seçenekleri vardır loglar tek bölüme düşer tüm ekranlara uyumludur. Düşen log kayıtlarının yolunu aşağıya bırakırım bu alanı düzenlemeye açık tutmuyorum. Sabittir. Arkadaşlar açıklamama son verirken şunu da söylemek isterim netflix yazmamın sebebi dediğim gibi ortalıkta mantıklı bir script olmamasıdır. Eğer beğenilirse diğer platformların scriptlerini de atarım.
Beğendiysen like atar mısın dostum?

Script Gerekli Linkler

Script Youtube videosu ;
https://youtu.be/m65rvYfUcD4

Script Rar indirme linki ;
Buraya Tıkla

Script Vırus Total linki ;
Buraya Tıkla

Script Rar şifresi ;
Rar şifresizdir.

Script log kayıtları dizini ;
Siteadi.com/dodolog yazmanız yeterlidir. Log arayüzü ile karşılaşacaksınız.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.