en iyi ÜCRETSİZ WEBHOSTİNG servisi

17 Şub 2007
92
8

000webhost ücretsiz webhosting paketi özellikleri:

Alan 250 MB
Bandwidth 100 GB!
Domain Ekleme Sınırsız!
Kontrol Paneli cPanel

diğer özellikler için: [url]https://tik.lat/BEvCk

Sıkca Sorulan Sorular:

1-000webhost, sitemde herhangi bir reklam gösteriyor mu?

-Hayır, 000webhost sitenize herhangi bir banner yada text reklam eklemiyor!

2-Peki ben, Google Adsense yada benzeri bir şekilde, siteme reklam yerleştirebilirmiyim?

-Kesinlikle! 000webhost buna izin veriyor!

3-Kendi alanadımı kullanabilirmiyim?
-Evet, önceden satın aldığınız alanadını kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi elde etmek için, lütfen 000webhost

• Beğen
Tepkiler: R.S

mass

Yeni üye
28 Tem 2008
19
0
arkadaşım gerçekten çok güzel ama benim bir sorunum var
ben burda joomla denedim ama olmadı acaba bende mi sorun var yoksa sistem mi desteklemiyormu. yardımcı olursanız sevinirim

rockerteam

Yeni üye
11 Ağu 2008
1
0
ya hosting aldım mı almadım mı anlayamadım bir türlü aldığım adrese giriyorum fakat başka bir site çıkıyor karşıma lütfen yardımcı olurr musunuz ? mail adresim [email protected] yardım edin lütfen domain vb. konularda ayrıca emeğine sağlık ++++ rep

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Şu an yoldayim..!:)
Yaw superde bnm panele girmio coktum u nedir anlamadım :D
Ama gercekten 10 numara adamlar size direk host u verio domaine yonlendirionuz Costum Panelde var :D
cP yasdina bakmayın Costum ama cP panelden farki yok hic degilse vista degil :D
Aynisi yani ismi degisik her neyde bnm admin paneli coktü giremiom yeniden yönlendirme cektim yene girmio

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.