En kazançlı Para Kazanma Sitesi Neresidir?

Lenchantix

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
360
0
Tekirdağ
Arkadaşlar En İyi Para Kazanma Sitesi Neresi Ben Şu Anda Link.tl Kullanıyorum Ama Link Kısaltarak Az Kazanılıyor Bildiğiniz Daha İyi Bir Sistem Veya Daha İyi Bir Site Varsa Önerirmisiniz...​

XSunSeter

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
514
0
Sence...
yandex toloka , Yazı yazarak para kazanma ,Müzik Dinleyerek Para Kazanma ,Youtube ile Nasıl Para Kazanılır? ,Tasarım Yap Para Kazan Konularına Bakmanı Öneririm.(unutma kimse sana bedava para vermeyecek gidip çırak olarak çalışsan bunun 100 katını kazanırsın)

Lenchantix

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
360
0
Tekirdağ
yandex toloka , Yazı yazarak para kazanma ,Müzik Dinleyerek Para Kazanma ,Youtube ile Nasıl Para Kazanılır? ,Tasarım Yap Para Kazan Konularına Bakmanı Öneririm.(unutma kimse sana bedava para vermeyecek gidip çırak olarak çalışsan bunun 100 katını kazanırsın)

tasarım yap para kazan biraz iyi gelio ama bilemiyorum biliyorum kimse bedava para vermez ama adamlarda hak yiyio adamlar site acıyolar mesela click sense tonla para kazanıyolar bizim üstümüzden ama tonla reklam alıyor hiç anlamıyorum

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Para kazanmak istersen videolar çekebilirsin tabi bu nasılçektiğin ne kadar emek verdiğin en önemlisside PC nin ne kadar güçlü olduğuna bakar. ( Videoların çekimi ve render vs vs için dedim )

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
Eger kurabilirsen cilgin tavuklara benz
er bir sistem kur ben kurmaya caliscam ta yas biraz kucuk :)
Uye olursan eger buda link(benim refli)
Cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=byfat51

Telden girdigimden yanlis yazilan yer olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.