En kötü anınız

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
877
Evet en kötü anınız nedir?

Benim en kötü anım internet kafede müzik dinlerken sanatçının açık saçık giyinmesinden ötürü erotik video izliyorum diye dövülmem oldu.

Ha alexsandra Stan ah.

Bir daha Trabzon'da internet kafeye gitmemeye yemin ettim.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Okulda merdivenden çıkarken ayağım kaymıştı ve yuvarlanmaya başlamıştım.

Sen git, yuvarlana yuvarlana müdür yardımcısına çarp... Adam yere düştü tüm herkes güldü. Kulağımı çekerek odasına götürmüştü.

İlkokul hayatım boyunca bu konu ile dalga geçildi.

1017823844528029746.gif

Düzenleme: Dudağım paramparça olmuştu, 1 ay boyunca pipetle çorba içtim...

pizzaaa

Üye
26 Haz 2023
89
18

Benim en kötü anım internet kafede müzik dinlerken sanatçının açık saçık giyinmesinden ötürü erotik video izliyorum diye dövülmem oldu.

Ha alexsandra Stan ah.
Okul da merdivenlerden inerken yere düşüp dişimi kırmıştım sonra da hiçbir şey olmamış gibi parçasını yerden alıp gitmiştim 😅

kozw

Üye
5 Kas 2022
67
7

Ha alexsandra Stan ah.
okulun 2. dönemiydi annem dünden yoğurt çorbası yapmıştı bende okula aç gitmim diye ısıtıp içtim mide bozuldu haliyle o gün en az 5 kilo vermişimdir lise güzeldi bee

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,408
967
merhabalar

hastahaneye hemşire çağrı butonları için asma tavan arasından profillere basarak kablo çekerken ayağım kayıp hemşire dinlenme odasına tavanla birlikte aşağıya inişim olabilir.

İyi Forumlar

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Benim aklıma bir tane daha geldi.

Halk otobüsündeydim ama otobüsü görmeniz lazım nefes alacak yer yok. Ben duvara yaslandım sürekli "bip bip" sesi geliyor.

"Şu düğmeye kim basıyor sürekli" diye içimden pek de hoş olmayan sözler geçiriyorum. Sonra şoför bağırdı "BASIP DURMAYIN ŞU DÜĞMEYE!"

Adamın birisi de bana dedi "Arkanda düğmeye basıyorsun, biraz yana çekil." Arkamı bir döndüm; Hani mavi renkli engelli kardeşlerimiz için koyulan butonlar var ya...

Maalesef ben kalçam ile sürekli o butona vuruyormuşum. Aslında o pek de hoş olmayan lafları kendime söylüyormuşum... Çaktırmadan yana çekildim fakat otobüstekiler bana güldü. Bu da böyle bir anı işte... :)

rootzatt

Üye
13 Haz 2023
52
8
Arkadaşlarla futbol turnuvası yaparken hemde ödüllü top müdürün odasından girip kafasına çarpmıştı sonrasını tahmin edersiniz zaten:ROFLMAO:

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
Sınıfta uzun eşşek oynardık liseydeyken ama sınıftaki arkadaş IQ olmadıgı icin piknik falan gitmek istedigimizde hepsi kaytardılar meslek lisesi ortamı igrenc.

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Bizim ilk okul bahçesinde salıncak vardı. Grupça anlaştık salıncağa binene ters takla attıracaktık tam güç ile sallayarak unuttuğumuz bir şey vardı.. Yer çekimi.. Salıncağa bir merakla ben bindim sallamaya başladılar 2 3 kişi derken Biraz yükselince düştüm dudağım mudağım paramparça olmuştu..

Birde orta okulda altta kalanın canı çıksın oynamıştık yaptığımız hata sınıfta değil kolidorda oynamaktı. Bütün erkekler atladı en son bağırtı koptu herkes kalktı en aşşağıda kalan arkadaşımızın kolunu kırmıştık..

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya

Ha alexsandra Stan ah.

Bir daha Trabzon'da internet kafeye gitmemeye yemin ettim.
7-8 yaslarındaydım ve her gün oldugu gıbı fırına gıtmıstım bısıkletle. Ben ekmegı beklerken arkamda yeşil bir honda da 2 adam beklıyordu.Ben ekmegı aldıgımda benı tutmaya falan calısmıslardı gel arabada sürpriz vardemişlerdi ama fırıncı abıler bıraz bağırdı bende hemen kactım.Çok kötuydu

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,456
1,028
Arkana bak
Herkesin kötü anısı okulda geçmiş
Ama benim en kötü anımda küçükken mahallenin yanında bir okul inşaa ediliyordu ben oraya gittim baktım orada çocuklar daha inşaa edilmemiş okulun 2. Katından altındaki kuma atlıyorlardı. Ben ve kardeşimde onları izliyorduk ve çocukların hepsi çok eğleniyorlardı ve sonra ben ve kardeşim heves ettik bizde atlamak istedik.
İlk kardeşim atladı bişey olmadı sonra bende heves ettim atlamak istedim biraz korksamda çünkü küçük bi çocuksun ve upuzun bir yükseklikten kuma atlamak üzeresin sonra atladım ama kuma çakıldığımda ayağım kıpırdamıyordu😂.
Sonra baktıkki kırılmış alçı falan derken iyileşti.
Ve buda benim anımdı çok küçükken yaşandı bu olay

Herkese iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.