En Kullanışlı Windows Sürümleri / Stajyer Asistan Kulubü / LadyShot

LadyShot

Üye
30 Ocak 2016
226
0
London
images

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben LadyShot Bugün Sizlere Windows Sunucu Hangi Windows Sistemi İle satın Alınmalı ve En İyi Sistem Hangisidir Bunu Anlatacağım. Uzun sürelerdir (4 Sene) Bunu gözledim ve Hepsini neredeyse denedim. Şimdi Arkadaşlar Bildiğiniz gibi Windows Kaliteli Bir İşletim Sistemi Fakat İçersindeki Sürümleri de Bi O kadar Kalitelidir. Sizlere En Kullanışlı Sürümlerini Paylaşıyorum.

Windows 8.1

Windows 8.1 Çok Hızlı Bir Sürümüdür. Ayrıca Hızlı Olduğu kadarda Kullanışlıdır. Binlerce Onbinlerce Hatta Milyonlarca kişi Kullanıyordur

Z9GaBo.png

Windows 7 Proffessional ~ Ultimate

Windows 7nin En Güzel Performansa Sahip Olan Sürümleridir. Ayrıca şık tasarıma Sahiptir.

images

Windows 2008 r2

Windows 2008, Güzel Bir Sistemdir. Diğerlerine göre Biraz paslı Yani Eski olabilir fakat kod yazilim Yaparken Sizi Enn ama En İyi Destekleyecek Sistemdir Bunu Tum ictenligimle Soyluyorum.

images

Bu 3 Sistem Benim Gözümde iyidir. Gerçekten Bayağı iyidir. Ve Bunları Kendi Görüşlerimle paylaştım. Umarım Beğenmişsinizdir.

Son düzenleme:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Hocam elinize sağlık ama bence KALİ LİNUX tüm Windows sürümlerinlerine bin basar tavsiye ederim

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Windows 10 windowsun en stabil sürümü. Ancak linux dururken windows ile donanımların yarısını lüzümsüz yere çalıştırmak pek de akıl işi değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.