En sevdiginiz moderatör ...

En sevdiginiz moderatör

• Dj Mustafa

Oy: 6 5.6%
  • Sipahi

Oy: 3 2.8%
  • Herakles

Oy: 6 5.6%
  • Shadow-mavi

Oy: 53 49.1%
  • Salii

Oy: 8 7.4%
  • thekar1zma

Oy: 5 4.6%
  • 'Black-Ghost

Oy: 5 4.6%
  • Prototyqe

Oy: 22 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    108
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Bencede en iyi shadow abimiz :) Digerlerini tanimiyorum yanlis anlasilmasin ama hem en yararli ve düzgün cevaplar veren hemde samimi olan kisi kendisi :)

23 Tem 2013
198
0
Bundan bir önceki hesabımda ilk konumu aramıza yeni katılanlar kategorisinde açmıştım "S.a babacanlar" diye herkes shadow-mavi2 geldi diye yorum atmıştı :D

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Bundan bir önceki hesabımda ilk konumu aramıza yeni katılanlar kategorisinde açmıştım "S.a babacanlar" diye herkes shadow-mavi2 geldi diye yorum atmıştı :D

sağolsunlar hepsinden de sizlerdende Allah razı olsun babacanlarım :)gerçekten sevmek sevilmek güzel bir duygu babacanlarım rabbim sizlerede inşallah bir ömür boyu yaşatır babacanlarım:) inanın kin ve nefret insanı süründürür hırs ve kibirlilikte öldürür babacanlar bu saydıklarımdan uzak durun mükafatını rabbim bu dünyada da öbür dünyada da verecektir babacanlar:)

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Oy Kullanalım Bakalım Daha önceden Anketi görmüştüm ancak Modlarla pek samimi değilim diye cevap yazmamaıştım :D Shadow Mavi babacan abim :)

23 Tem 2013
198
0
sağolsunlar hepsinden de sizlerdende Allah razı olsun babacanlarım :)gerçekten sevmek sevilmek güzel bir duygu babacanlarım rabbim sizlerede inşallah bir ömür boyu yaşatır babacanlarım:) inanın kin ve nefret insanı süründürür hırs ve kibirlilikte öldürür babacanlar bu saydıklarımdan uzak durun mükafatını rabbim bu dünyada da öbür dünyada da verecektir babacanlar:)
Seviliyosun babacan :)

GeneraLWoman

Yeni üye
5 Tem 2012
30
0
istanbul
shadow-mavi seviyorum onun yeri ayrı ,

Ama favori moderatör Black-Ghost , adam sessiz olabilir , ama özünde çok iyi ve kıymetli birisi.

Sağolsun çok yardımı oldu , onun sayesinde bir çok şey öğrendim gerek anlattığı gerek yaptıgı programlar.

adamın konuşması üslubu beni öldürüyor zaten kendini bozmadan dürüstçe mantıklı cevaplar verebiliyor.

bulunduğu yer onun için belki zayıf olabilir üst düzeyin bileceği iş ama şu bir gerçek co admin , admin olabilecek sıfatda kendisi . Yönetici sıfatı tamamıyla var. Yaptığı işde yöneticilik tecrübesi çok.

Selam olsun Black-Ghost da , Shadow abiminde ellerinden öpüyorum onun yeride ayrı.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale

Ama favori moderatör Black-Ghost , adam sessiz olabilir , ama özünde çok iyi ve kıymetli birisi.

Sağolsun çok yardımı oldu , onun sayesinde bir çok şey öğrendim gerek anlattığı gerek yaptıgı programlar.

adamın konuşması üslubu beni öldürüyor zaten kendini bozmadan dürüstçe mantıklı cevaplar verebiliyor.

bulunduğu yer onun için belki zayıf olabilir üst düzeyin bileceği iş ama şu bir gerçek co admin , admin olabilecek sıfatda kendisi . Yönetici sıfatı tamamıyla var. Yaptığı işde yöneticilik tecrübesi çok.

Selam olsun Black-Ghost da , Shadow abiminde ellerinden öpüyorum onun yeride ayrı.

iyi gözlemlemişsin , takip etmişsin beni. kıymetli düşüncelerin için teşekkür ederim eksik olma.
Ancak dediğin gibi shadow abini bence çok severim yeri başkadır.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek

babacan:) el öpen tatlı diline kurban olurum senin babacan bizki sizlerin gözünde el öpülecek olduk rabbim sizlerede bugünleri nasip eder inşallah babacanım:)black-ghosd babacanımı o kadar güzel anlatmışsınki onunla bir kez daha gurur duydum her zaman söylerim herkes beni sever bende onu severim babacanlarım:)

iyi gözlemlemişsin , takip etmişsin beni. kıymetli düşüncelerin için teşekkür ederim eksik olma.
Ancak dediğin gibi shadow abini bence çok severim yeri başkadır.

babacanım:) gerek çalışmaların,gerek fedakarlıgın tartışılmaz gerçekten seninle gurur duyuyorumki rabbim bana senin gibi bir kardeşi tanımamı sağladı babacanım yürüdügün bu yolda yolun açık ömrün uzun olsun babacanım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.