Yazılım | Programlama Eraser programını kullanamıyorum

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Yalvarıyorum yardım edin bana

Selam arkadaşlar bilgisyarımda Eraser proğramı yüklü fakat aşağıdaki resimlerde belirttiğim üzere Eraser proğramının kısayolu çıkmıyor.
Tekrar yüklememe rağmen proğramı kullanamıyorum. Resmi sitesinden proğramı indirdim çözüme kavuşamadım.

QLpWg3.png

Yukarıdaki görselde çıkan kısayol benim bilgisayarımda çıkmıyor. Bknz:

8033HH.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Hicbirsey anlamadim ve yapamadim. Nolur biri bana yardim etsin. Lutfen. Cok rica ediyorum. Acil durum. Silmem gereken birsey var. Video falan verin o veioda bakarak yapim bende. Ne biliyim TeamViewer yardim edin bana. Ne olursa olsun ama yardim edin

Şifre: TURKHACKTEAM 2019

Eraser 5.82 + Unlocker 1.92 TR.exe 3.09 MB

https://www.dosyaupload.com/rs4W

Sana hiçbir yerde bulaamyacağın, 2005 senesinde çıkartılmış GNU 2.0 lisansına sahip yazılım (Eraser 5.82) veriyorum üstelik buna ilaveten de Unlocker 1.92 TR veriyorum ama sen lütfedip de kurmaya üşeniyorsun ne diyebilirim ki.....

Olay basit

1.Eski yazılımı 8Revo ile) kaldır.Sistemi yeniden başlat
2.CCleaner ile sistemi temizle sistemi bir daha yeniden başlat
3.Sonra Eraser 5.82 uyumluluj ayarlarından Windows XP SP3 olarak yönetici olarak kur.Yazılım kurulum aşamasında sistemi yeniden başlatacak
4.Tebrikler yazılım sağ menüye kendini ekledi.

Bu kadar , bu olayı bu kadar büyütmeye ne gerek var, ve de post kastırıyorsun....(gençlerin deyimi ile)

Hicbirsey anlamadim ve yapamadim. Nolur biri bana yardim etsin. Lutfen. Cok rica ediyorum. Acil durum. Silmem gereken birsey var. Video falan verin o veioda bakarak yapim bende. Ne biliyim TeamViewer yardim edin bana. Ne olursa olsun ama yardim edin

Al sana anlatımı da yaptım kendi sistemim üzerinden (sistem : Windows 8.1 Pro x86)

Anlatım Eraser 5.82.exe 1008.50 KB : https://www.dosyaupload.com/6tmb

Eh artık bahanen de kalmadı.......

Moderatör tarafında düzenlendi:

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
1.Eski yazılımı 8Revo ile) kaldır.Sistemi yeniden başlat
2.CCleaner ile sistemi temizle sistemi bir daha yeniden başlat
3.Sonra Eraser 5.82 uyumluluj ayarlarından Windows XP SP3 olarak yönetici olarak kur.Yazılım kurulum aşamasında sistemi yeniden başlatacak
4.Tebrikler yazılım sağ menüye kendini ekledi.

Bu soylediklerinden VALLAHi Biseyler anlamiyorum. Misal olarak :
"8Revo " "Windows XP SP3 " ve boyle bulunan digerleri.
Bunlarin ne demek oldugunu bilmiyorum. Manasi nedir. Hicbir bilgimn yok. Bunlari ne yapmaliyim. VALLAHi kardesim anlamiyorunm. Yapamiyorum. Ne soyleyim bilemiyorum. Sende sorun degil. Sorun bende. Rahatsiz etdigim icin cok ozur dilerim. Altin vaktini bana ayirib bu kadar yazarak bana yardim etmek icin calistin. Cok tesekur ederim. Minetdarim. Saolasin. ALLAH razi olsun. Yapamadim ama yinede saol

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
8Revo , yazım hatası , yazının doğru hali Revo Uninstaller, uzman yazılım kaldırıcı yazılım.

Windows XP SP3, yazılımın uyumluluk ayarlarına göre , sanki sistemde xp varmış gibi yazılımı kurma mekanizması....

Ben sana resimli anlatımı da yaptım buna rağmen anlayamıyorsan , üzgünüm ne yapabilirim ki......

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Hicbirsey anlamadim ve yapamadim. Ne kadar çalışıyorsam yine olmuyor. Yapamıyorun. Nolur biri bana yardim etsin. Lutfen. Cok rica ediyorum. Acil durumum var. Geri dönmeyecek bir şekilde silmem gereken bazı dosyalar var. Resim ve ya Video linki falan verin. Bende o resimlere ve ya video bakarak yaparım. Lütfen Anlamadığım bir şekilde yazmayınız. Text (Metin) yeterli değil. Resim ve ya video falan olmalı. Ne biliyim TeamViewer (Uzaktan kumandayla) yardim edin bana. Ama ne olursa olsun yardim edin bana. Yalvarıyorum. Acil durum. Bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0

Dana once o videonu izlemisim. O video bana lazim degil. Benim sorunun orda cikmiyorki videoyu kaydeden sorunu cozsun. O video oldugu gibi yapiyorum. Programi kuruyorum ama calistirmak istedigim zaman calismiyor. Silmiyor. Bilmiyorum parali oldugu icinmi boyle yapiyor. Bilemedim. Ama indirdim zaman para istemiyorum. Ucretsiz indirme. Ama calistirmak parali. Parali degilse niye calismiyor. Microsoft .NET Framework var bende. Bilmiyorum neden calismiyor. Bildigim yalniz bu programi tanimam. Bana gore en iyi program bu. Diger boyle program bulamadim. Bulsamda billemeyecegim en az bunun kadar iyimi

Yinede sana tesekkur ederim

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Yapmak istedğiniz wipe işlemlerinin bütün programlarda mantığı aynıdır. İllede en iyisi o program demek biraz saçmalık. Sadece programın yaptığı şey dosyaya rastgele veri yazarak, verinin bütünlüğü bozmak. Bunun için #5 postuma tekrar bakabilirsiniz.

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Yapmak istedğiniz wipe işlemlerinin bütün programlarda mantığı aynıdır. İllede en iyisi o program demek biraz saçmalık. Sadece programın yaptığı şey dosyaya rastgele veri yazarak, verinin bütünlüğü bozmak. Bunun için #5 postuma tekrar bakabilirsiniz.

Anladima gore Erasrer programini hicbir zaman kulanamayacagim oyle mi ? Benim bu sorunumu coze bilen yok mu? Net bir cevap istiyordum ben. Cozum yolu varmi yoksa yokmu?

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
güvenli modda denedinizmi bende aynı sorunu yaşadım :(

Tam olarak seni anlamadım. Nasıl açıcam güvenli modda ? Bence yine çalışmaz.

Ne kadar çalışıyorsam yine olmuyor. Yapamıyorun. Nolur biri bana yardim etsin. Lutfen. Cok rica ediyorum. Acil durumum var. Geri dönmeyecek bir şekilde silmem gereken bazı dosyalar var. Resim ve ya Video linki falan verin. Bende o resimlere ve ya video bakarak yaparım. Lütfen Anlamadığım bir şekilde yazmayınız. Text (Metin) yeterli değil. Resim ve ya video falan olmalı. Ne biliyim TeamViewer (Uzaktan kumandayla) yardim edin bana. Ama ne olursa olsun yardim edin bana. Yalvarıyorum. Acil durum. Bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Tam olarak seni anlamadım. Nasıl açıcam güvenli modda ? Bence yine çalışmaz.

Ne kadar çalışıyorsam yine olmuyor. Yapamıyorun. Nolur biri bana yardim etsin. Lutfen. Cok rica ediyorum. Acil durumum var. Geri dönmeyecek bir şekilde silmem gereken bazı dosyalar var. Resim ve ya Video linki falan verin. Bende o resimlere ve ya video bakarak yaparım. Lütfen Anlamadığım bir şekilde yazmayınız. Text (Metin) yeterli değil. Resim ve ya video falan olmalı. Ne biliyim TeamViewer (Uzaktan kumandayla) yardim edin bana. Ama ne olursa olsun yardim edin bana. Yalvarıyorum. Acil durum. Bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Dostum artık mesaj silip yeniden yazma. Yardım edicek birisi eder zaten. Sabırlı ol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.