Ergenekom Sİzce TerÖr ÖrgÜtÜ MÜdÜr?

tamer31

Yeni üye
26 Nis 2008
27
0
forum sitemizin bu bölümü sonuna kadar gezdim
ancak sadece pkk ile ilgili haberleri ve düşünceleri gördüm.

TÜRKİYE'NİN GELİŞİMİNİ ENGELLEYECEK HER TÜRLÜ İLLEGAL GRUPLARIN İSİMLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN SİZLERE SORUYORUM
ERGENEKOM SİZCE TERÖR ÖRGÜTÜ MÜDÜR?

bence her türlü yasadışı örgüt birbirinin kopyasıdır

Son düzenleme:

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
bence terör örgütü değil....açıklama yapmamı bekleme zaten herşey apaçık ortada :D tabi bu benim düşüncem başkaları ne düşünür bilemem

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
forum sitemizin bu bölümü sonuna kadar gezdim
ancak sadece pkk ile ilgili haberleri ve düşünceleri gördüm.

TÜRKİYE'NİN GELİŞİMİNİ ENGELLEYECEK HER TÜRLÜ İLLEGAL GRUPLARIN İSİMLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN SİZLERE SORUYORUM
ERGENEKOM SİZCE TERÖR ÖRGÜTÜ MÜDÜR?

bence her türlü yasadışı örgüt birbirinin kopyasıdır
...........

Son düzenleme:

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
eee bi tane daha bide yazda forum olmuşken çöplük olsum a... Allah ım ya seviyeli ol bee

Siyaseti elinde tutan;
değil asala, hizbullah bunlardan daha tehlikeli illegal bir örgüttür
Ülkeyi gerçekden çoğu makamda feth etmiştir(zaten feth ettiği makamlar ortaya çıkıyor) burda yazılmıcak o kadar şey var ki arkadaşlar :( yazamıyorum yani gel gelelim işin hasına ergenekon ne kadar milliyetçi, devletin kendi içerisinde oluşturduğu bir örgüt gibi görünsede alakası yoktur tamamen kendi amaçlarını hedeflemiş ve kendi amaçları olan illegal bir terör rögütüdür

Tabi benim Görüşüm aslında karşımda olsanız konussak daha iyi olur yazılarak bişeyler anlatılmıyor biraz düsnn umarım gerçekleri anlayabilirsinz :)

tamer31

Yeni üye
26 Nis 2008
27
0
arkadaşlarım verdiğiniz cevapların hepsine katılıyorum ve özellikle ATATÜRK ile ilgili olanlara
ancak şunu unutmayalım ki şu anda türkiyede atatürkün devrimlerini(laiklik) yıkmaya çalışan kişiler kendilerine osmanlı devletini malzeme olarak
kullanmaktadır.

Son düzenleme:

Styxq

Yeni üye
26 Mar 2007
1
0
Terore Teror Olan Bir Teskilatı Teror Örgütünden Sayıyorsan Ozaman Cevap Belli
Daha Hangi Suclardan hangi Delirlerle YARGILANACAKLARI Bile Acıklanamayan Bir Durumda

Sadece Kendi Kurgularını Bir İki Kagıta Cizenler Oldugu Sürece
Böyle Durumlarla Karsılasılır Benim Düşüncem

Md5

Yeni üye
12 Kas 2007
6
0
Bu Örgüte Terör örgütü diyen ( Vatan Hayinidir ) DTP lilere süikast yapıcaklar diye adamları ele geçirdiler

tamer31

Yeni üye
26 Nis 2008
27
0
arkadaşlar birbirimizi öldürmekle bir yere varamayız
yanlızca ülkemizi tehdit eden dış güç (ülkelerin) vatanımızı ele geçirme işlerini kolaylaştırırız

ruzg@r

Katılımcı Üye
16 Ocak 2008
291
7
THT Forumları
Bence terör örgütü sayılmaz neden diye soracak olursanız devleti yıkmaya çalışan faaliyetleri yok açıkçası ama dersenizki grubun içinde şahısların düşünceleri nasıldır o tartışılır fakat tam bir terör örgütü diyemem bilmem anlatabildimmi ama şunu iyi biliyorum ATATÜRK'ün izinden giden sağlam bir gençliğimiz olsaydı bu ve bunun gibi fasa fisolar bizi asla yıpratamazdı...

CAGATAY115

Yeni üye
23 Ağu 2007
8
0
olmadıgı icin bisi demem ilhan selcuk dogu perincek gibi solcuları fasisit lerin aralarında gösteriyolar bu kapatma davasının intikamıdır

bRs.aLi

Yeni üye
23 Haz 2008
3
0
Terör Örgütümüdür bilemem ama Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlıgını tehlikeye düşüren her kimse cezalandırılmalıdır.

leadsoldier

Yeni üye
10 Tem 2008
8
0
Bencede Deil Ama Terör örgütü Ile Bi Bağlantısı Olablir Die Düşünüyorum Ama Bana Göre Tam Olarak çökertilemedi....!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.