Erkek adam virüs programı kullanmaz.

Yepp

Üye
10 Tem 2015
180
0
Başlıkta olduğu gibi Erkek adam boş boş virüs programı kullanmaz sizin görüşleriniz nedir? 6 yıldır virüs programı kullanmıyorum virüs yiye yiye öğrendik silmeyi kurtulmayı formatı 10 senedir sanal alemdeyim.

Kerur

Üye
17 May 2018
199
1
Öğrrndinde merak etme anlamayacağın virüsdr yazarız :trl

Her dâim anti virüs kullan kardeşim biri geldi izinsiz java kullandı üzerindr veya exploit nasıl anlayacan ?
Web cami'de açyı çekti fotonu :D

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
Keyfin bilir bilgisayarında bir siteye ziraatbank gibi bir yere gir bakiyim kartindan ne kadar cekiyorlar neyse uyu umurumda deil

moubedri

Üye
21 Ağu 2016
130
0
Ankara
Aynı görüşteyim zaten interneti kullanımım fazla geniş alanlı değil ve indirdiğim hemen her şeyi satın aldığım için virüs riski olmuyor windows defenderi bile kapattım

20 Ağu 2016
163
0
Başlıkta olduğu gibi Erkek adam boş boş virüs programı kullanmaz sizin görüşleriniz nedir? 6 yıldır virüs programı kullanmıyorum virüs yiye yiye öğrendik silmeyi kurtulmayı formatı 10 senedir sanal alemdeyim.

Övünecek tek şeyin bu galiba. :) Helal en kral sensin adamsın adam.

Yepp

Üye
10 Tem 2015
180
0
Ben şuana dek fazla sağlam virüslerde yedim sanal alemde baya bilgim var ama hala virüs programının saçma bir program olduğu kanısındayım hem pcniz kötüyse kastırır bana göre virüs programı acizlikten başka birşey değildir boş para vermeyin derim.

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Ben şuana dek fazla sağlam virüslerde yedim sanal alemde baya bilgim var ama hala virüs programının saçma bir program olduğu kanısındayım hem pcniz kötüyse kastırır bana göre virüs programı acizlikten başka birşey değildir boş para vermeyin derim.

hala senin gibiler varmı 'virüs yiyince bilgisinin katmerlendigini düşününen insanlar'

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.