Erkeklere kupe yakisir mi??

Erkeklere kupe yakisir mi??

• bazilarina

Oy: 19 23.8%
  • gorursem dowerim!!

Oy: 19 23.8%
  • Biz bolemi gorduk??hayr

Oy: 25 31.3%
  • EWET!!!!

Oy: 4 5.0%
  • Kupesine gore deisir!!

Oy: 6 7.5%
  • Caiz deul!!!!:D

Oy: 7 8.8%

• Kullanılan toplam oy
    80

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
hasta olduysan doktora git Elde tesbih kumas pantolon sivri burun ayakkabı beyaz çorap 1 kutu jole yemiş saçlar kucuk dagları ben yarattım cinsinden havalar cepte emanet gelen gecene laf atma bunlar kroluktur kriterlere uyuyosan sende krosun

2 hafta aklın nerdeydi şimdi konuyu hortlatıyon ben gayet şık bi insaım he çevremdekiler öyle der:D ama seni yaptığın ayıp sen şunu demeye getiriyon gibi geldi anadolu insaını küçük düşürüyon hani ellerinde tesbih beyaz çorap sivri burun iskarpin :)

Pikachu34

Katılımcı Üye
10 Kas 2009
820
0
!sTanßlue
2 hafta aklın nerdeydi şimdi konuyu hortlatıyon ben gayet şık bi insaım he çevremdekiler öyle der:D ama seni yaptığın ayıp sen şunu demeye getiriyon gibi geldi anadolu insaını küçük düşürüyon hani ellerinde tesbih beyaz çorap sivri burun iskarpin :)
kardeşim yarası olan gocunur giyim tarzı oyleyse sözüm yok ama bi b*** tan anlamayıp daha gorgu ahlak kurallarını bilmeyip öyle giyinipte milletin anasına bacısına laf atanlara ne demeli senin anan bacın değerli değil heralde madem o still küpede still kimse karışamaz vallaha benim önüme çıksın yanlış yapan kro isterse 10 kişi olsun keserim şah damarını

ZZEHIRR

Üye
24 Eki 2007
171
1
Artık kımseye dıyemeyız bole mı gorduk veya eskıden adetlerde kupe mı varmı dıye, artık boyle goruyorlar takan takıyor , begenen begenıyor begenmıyende begenmıyor

kardeşim yarası olan gocunur giyim tarzı oyleyse sözüm yok ama bi b*** tan anlamayıp daha gorgu ahlak kurallarını bilmeyip öyle giyinipte milletin anasına bacısına laf atanlara ne demeli senin anan bacın değerli değil heralde madem o still küpede still kimse karışamaz vallaha benim önüme çıksın yanlış yapan kro isterse 10 kişi olsun keserim şah damarını
kardeş ben senı anlamadım ha ne dıyorsun kimi kesiyorsun kim sana ne yaptı anlat derdını pm ile yada ziyaretçi defterıne valla merak ettım :) yoksa yukarda yazan elemanla bir sıkıntı mı var yok konuyu beğenmedıysenız siz iki arkadaş kapatırız konuyu sizden değerli mı :D:D

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost

lan senin gelmişini .......... benim anamın bacımın adını ağzına alma kıytırık bir kohu iç.içn senin şah damarını keserim :diablo

ne alakası var lan ana bacı karıştıryon küpeyşle kroluğun ne alkasın var nerden ne çıkaroyn lan:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
küpe takan erkekler nıye tek küpe takıyor da çift küpe takmıyorlar ?benım bıldığım veterınerler tarafından aşı yapılmış ıneklerın tek kulağına küpe takıyorlar

"HiLaL"

Katılımcı Üye
17 Eyl 2009
404
0
yakışıııııııııııııııııır :D ama adamına göre. takım elbise giymişse abi ağır takılıyosa küpeli görürsem asla bakmam :D

ama şimdi bir rockçı bir hiphopçı bir gencecik fidan gbi delüğanlı takarsa :D yakışır tbiki :D

küpe takan erkekler nıye tek küpe takıyor da çift küpe takmıyorlar ?benım bıldığım veterınerler tarafından aşı yapılmış ıneklerın tek kulağına küpe takıyorlar

yakışıııııııııııııııııır :D ama adamına göre. takım elbise giymişse abi ağır takılıyosa küpeli görürsem asla bakmam :D

ama şimdi bir rockçı bir hiphopçı bir gencecik fidan gbi delüğanlı takarsa :D yakışır tbiki :D

küpe erkek adamı bozar:woott:woott

:D çok enteresan cevaplar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.